https://woblink.com/product-publication/download/128961/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788380839823: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/nalog-nitka-anna-133368u

Cena:


Prezentuj z pasją

Autor: Jacek Rozenek

Jacek Rozenek łączy perspektywę aktora oraz coacha po to. aby dać ci narzędzia do przemawiania z pasją. Przedstawia sprawdzone sposoby oraz elementy własnego know how. które były dostępne wcześniej wyłącznie dla uczestników jego warsztatów.

Droga do skutecznego przemawiania. a zatem efektywnego wpływania na audytorium. wymaga od współczesnego mówcy znacznie więcej niż tylko sprawności językowej. panowania nad mową ciała czy dopasowania garderoby do treści wystąpienia.

Naturą ostatecznego celu każdej prezentacji jest perswazja. czyli przekonanie audytorium. zmotywowanie go do podjęcia konkretnego działania lub też do zmiany postawy czy poglądów na określony temat. Bez względu na to. czy korzystamy z niej jako narzędzia sprzedaży. czy używamy jej do m

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


ISBN

9788380739963: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/krol-macius-pierwszy-korczak-janusz-129270u

Cena:


Kurtyna śmierci

Autor: W.E.B. Griffin

TAJNE OPERACJE tom 3.

NIEMCY. 1946 ROK.

Zimna wojna przybiera coraz bardziej osobistą i dramatyczną formę…

Na początku 1946 r. w Monachium agenci NKGB usiłują porwać dwie kobiety pracujące dla Armii amerykańskiej. Ponoszą jednak porażkę. Jeden z nich zostaje ranny. a następnie zatrzymany przez Centralny Dyrektoriat Wywiadu. w którym tak naprawdę służy jedna z kobiet.

Incydent ten ma poważne reperkusje dla szefa Dyrektoriatu Jamesa Cronleya oraz wszystkich uwikłanych w niego stron. Choć Niemcy zostały pokonane. Cronley i jego towarzysze znaleźli się na froncie innej. równie groźnej wojny.

Zmienił się wróg. zmieniły się reguły gry. lecz stawka nigdy nie była tak wysoka.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9justyna ziółkowska, słownik matematyczny polsko angielski, zabojczy pocisk, funkcjonowanie giełdy papierów wartościowych, co mowia zwloki, dziewiąta runa, przedwiosnie opracowanie, fitness mózgu, czasowniki regularne hiszpański, bomba atomowa hitlera, instalacje elektryczne książka, matura polski gramatyka, e.e. olga tokarczuk, apokalipsa wg pana jana…