ISBN

9788381033657: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/skazani-na-wojne-graham-allison-133573u

Cena:


Wichrowe opowieści

Autor: Barbara Wrzesińska

Życie i funkcjonowanie w społeczeństwie to niekiedy bardzo trudna rola. z którą każdy z nas musi się zmierzyć. Los przynosi nam różne sytuacje i nie zawsze otrzymujemy to. czego oczekujemy. Radość. powodzenie. sukces… Troska. samotność. smutek… Ludzka egzystencja przypomina czasem słodko-gorzką przeplatankę. Pocieszenie może przynieść nam obcowanie z naturą – krople deszczu posiadają oczyszczającą moc. a gorące promienie słońca dają poczucie wolności.

Mimo niepowodzeń warto dostrzec niezwykłość ludzkiego istnienia. Znaleźć w sobie pewność. dzięki której będziemy mogli śmiało iść przez życie i dostrzegać obłudę osób o „dobrym sercu” – z nimi przyszłość na pewno się rozliczy. I zachowajmy w sobie radosne chwile. bo odchodząc w dale

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


https://woblink.com/product-publication/download/133985/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324055517: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/zagram-ci-to-kiedys-jerzy-illg-133782u

Cena:


Kardiologia w gabinecie lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Autor: Maciej Lesiak

Treść podręcznika została ułożona zgodnie z programem specjalizacji z medycyny rodzinnej

Stanowi wybór użytecznych i ważnych zagadnień często spotykanych w praktyce lekarza rodzinnego.

Kompendium wiedzy z kardiologii przydatna dla lekarzy POZ uwzględniające:

• przedstawienie jednostek chorobowych. z którymi najczęściej może zetknąć się lekarz POZ

• nowoczesna diagnostyka i terapia chorób serca. układu krążenia oraz wielkich naczyń krwionośnych

• specyficzne problemy związane z leczeniem chorób kardiologicznych

• obowiązujące schematy leczenia. w tym informacje o najnowszych osiągnięciach medycyny 

39.9: https://woblink.com/ebook/dom-przy-foster-hill-jaime-jo-wright-135683u

Cena:kamienica pod szczęśliwą gwiazdą tom 2, o żydach i kwestii żydowskiej eliza orzeszkowa, bieganie metodą gallowaya pdf, obliczenia chemiczne, zimbardo psychologia i życie, matematyka 2 gimnazjum pdf, cities skylines warsaw, ewa paczoska, gra o tron. edycja ilustrowana, znajdźki, design po polsku, tomek sawer, notatki maturalne biologia pdf, elektrotechnika książka, karolcia test z lektury, dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 do wydruku klasa 3, socjologia emocji, księgarnia medyczna online, potega podswiadomosci audiobook…