Les Confidences d’Arsène Lupin

Autor: Maurice Leblanc

C’est un récit de neuf romans qui sont rassemblés par le narrateur rencontré dans un précédent volume. Arsène Lupin gentleman-cambrioleur. Les neuf nouvelles sont variées et représentent Lupin comme un personnage élégant. qui peut surprendre tout le monde dans une intrigue incroyable. Il n’hésite pas à aider ceux qui s’apparaissent sur son chemin. mais il n’oublie pas sa part de richesse. Il est l’intelligence et la subtilité. un voleur génial. il n’accomplit aucun crime. tout est pensé au millimètre près. ses plans sont savoureux à suivre. Toutes les histoires de notre héros lui apportent la réputation et la popularité. Alors. voules vous explorer l’univers d’Arsène Lupin?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:


Wesołe kumoszki z Windsoru

Autor: William Shakespeare

„Wesołe kumoszki z Windsoru” to jedyne dzieło dramatyczne Szekspira osadzone we współczesności autora – w Anglii przełomu XVI i XVII wieku. stanowiące przy tym znakomity obraz obyczajowości epoki. Dwie zamężne mieszczki padają ofiarami zalotów pewnego szlachcica. Jako że szybko odkrywają jego niecne zamiary. postanawiają zabawić się jego kosztem i zrobić sobie z niego niewybredne żarty.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66umorzenie remigiusz mróz, henryk mruk, harper lee – zabić drozda, blanka lipińska kolejne 365 dni doci, audiobook pobierz, detektyw pozytywka lektura pdf, rysunkowy chłopak pdf, jarosław ziętara komornik, marzenia i tajemnice, resident evil 4 solucja, slowianie zachodni, meghan march imperium grzechu pdf, akwarium pdf, abc pewnosci siebie i atrakcyjności, powieść karola maya, malwina gartner, rachunkowość książka pdf, krótka rozprawa między trzema osobami, panem, wójtem a plebanem…