https://woblink.com/product-publication/download/31389/epub

1:

:

Cena:


Lola

Autor: Aleksandra Białczak

Lola to dziewczyna u progu dorosłości. tuż przed maturą. która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich. aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości.

Do tej pory myślałam. że Lola to maska. Taka jak każda inna. Wmawiałam sobie. że po prostu zakładam ją rano i zdejmuję wieczorem. Ale to nieprawda. Przesiąkłam nią. Wypaczyłam własną osobowość. Granica między prawdą a kłamstwem bezpowrotnie się zatarła. Bacznie obserwuję moje emocje. myśli. uczucia. Próbuję w ten sposób zebrać wszystko do kupy. Chcę wiedzieć. kim jestem. A jednak im bardziej się na tym skupiam. tym bardziej się gubię. Bo w moim zachowaniu nie ma żadnych reguł. Jednego dnia kocham. drugiego nienawidzę.

Ni

6.99: https://woblink.com/ebook/dzieje-wypraw-krzyzowych-antoni-lange-31799u

Cena:


Nić Ariadny

Autor: Lidia Tasarz

„Nić Ariadny” Lidii Tasarz to powieść z gatunku thriller. sensacja.

Jak to jest. kiedy pewnego dnia budzisz się na szpitalnym łóżku i nie wiesz. kim jesteś? Nie pamiętasz nic. nawet swojego imienia? Wszystko dookoła ciebie jest obce i nieznane. nawet Twoja własna twarz. Nie wiesz. kim jesteś. ani gdzie mieszkasz. a wokół ciebie zaczynają się dziać dziwne. tajemnicze i niebezpieczne rzeczy. Jak sobie poradzić z niepamięcią i brakiem własnej tożsamości? Na dodatek jesteś sam i sam. krok po kroku. odkrywasz. kim jesteś. Nikt cię nie szuka i nie wiesz. komu możesz zaufać… Taki los spotyka Monikę Palmer. która musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. odnaleźć odpowiedzi na dręczące pytania i odszukać wlasną tożsamość. Jednak. czy to co o sobie odkryje. będz

22.9: https://woblink.com/ebook/osobliwosc-ciszy-alicja-maslowska-burnos-31682u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom trzeci. część pierwsza: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI do połowy XIII wieku. Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od początku VI w. aż do upadku Wielkiej Morawy r. 907.

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom trzeci. część pierwsza dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Słowiańszczyzna północno-zachodnia od VI. do XIII. w.: Dzieje polityczne i stosunki zewnętrzne od początku VI w. aż do upadku Wielkiej Morawy r. 907. Słowiańszczyzna Pomorska: 1. Wycieczki morskie. Osady słowiańskie na ziemiach Jutów. 2. Sagi północne o zajściach pomiędzy Danami a Słowianami. 3. Podania polskie. 4. Osady Wieletów w Brytanii i Batawii. 5.

17: https://woblink.com/ebook/slowianie-zachodni-dzieje-obyczaje-wierzenia-tom-trzeci-czesc-druga-slowianszczyzna-polnocno-zachodnia-od-vi-do-polowy-xiii-wieku-dzieje-polityczne-i-stosunki-zewnetrzne-w-x-w-wilhelm-boguslawski-31606u

Cena:


Moda. wiara i fantazja we współczesnej fizyce Wszechświata

Autor: Roger Penrose

Czy modne teorie. ślepo wyznawana wiara lub szalone spekulacje mają jakikolwiek udział w procesie naukowego poznawania Wszechświata?

Profesor Roger Penrose. światowej sławy fizyk i matematyk. od niemal półwiecza nie tylko śledzi rozwój fizyki. ale i żywo w nim uczestniczy. W swojej najnowszej książce przygląda się roli. jaką odgrywają w tej dyscyplinie moda. wiara i fantazja. Na przykładzie teorii strun. kosmologii i mechaniki kwantowej opowiada o inspirującej. ale i czasem wiążącej ręce roli tych czynników na współczesnym froncie badań nad głęboką strukturą świata.

Opisuje. w jaki sposób moda. wiara i fantazja ukształtowały jego własną karierę naukową. od teorii twistorów. uważaną za jedną z alternatyw dla teorii strun. po ‚konforemną kosmologię cykliczną’ – ideę tak fantastyczną. że można by ją określić jako ‚konforemną kosmologię wariacką’.

Książka ta. jak wszystkie teksty Penrose’a. łączy niezwykłą głębię z szerokością perspektywy. dając jedyny w swoim rodzaju osobisty wgląd w świat  współczesnej fizyki matematycznej.

Penrose sięga do serca najważniejszych problemów. z którymi zmaga się współczesna fizyka. pisząc tę bardzo osobistą. a przy tym prowokującą książkę popularnonaukową. Publishers Weekly

Zapoznawanie się z bezkompromisowo niezależną perspektywą Penrose’a na fizykę jest zawsze inspirujące. Nature

Wyjątkowo oryginalny. bogaty. dogłębnie przemyślany przegląd najmodniejszych współczesnych teorii próbujących wyjaśnić Wszechświat w skali najmniejszej i największej. Science

Sir Roger Penrose – jeden z czołowych współczesnych fizyków teoretycznych. matematyk i filozof nauki. Laureat licznych nagród. w tym Nagrody Wolfa i Medalu Alberta Einsteina. Wraz ze Stephenem Hawkingiem udowodnił twierdzenie o osobliwościach w ogólnej teorii względności. Autor bestsellerowych książek. m.in. Nowy umysł cesarza. Droga do rzeczywistości czy Cykle czasu. Jest profesorem matematyki Uniwersytetu w Oxfordzie.

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 99.9fnin, życie pszczół, ołowiane dzieci, będe przy tobie, olga rudnicka twórczość chronologicznie, ebook darmowe, diana palmer demony przeszłości część 2, katarzyna smyk, kubuś puchatek (powieść), www gadowski ksiegarnia pl, oskar i pania róża ebook, iże ci nie odpuszczę, tomasz marcysiak, flaga al kaidy, wioletta jedlecka, cudze pieniądze, historia państwa i prawa polskiego, podręcznik elektryka pdf, gordian pdf, agatha christie mobi…