Szkoła neuronów

Autor: Marek Kaczmarzyk

Trudności w porozumiewaniu się z dorosłymi. łamanie reguł. narażanie się na ryzyko. niechęć do sprawdzonych metod rozwiązywania problemów. kłopoty z zasypianiem… To tylko niektóre z elementów codzienności nastolatka. dodatkowo stojącego dzisiaj w obliczu problemów i zadań. z którymi nie mieliśmy do czynienia w historii naszego gatunku. Jaki jest praktyczny sens etapu życia. w którym wszystko robimy inaczej niż trzeba?

Najnowsze odkrycia neuronauk. zwłaszcza związane z rozwojem ośrodkowego układu nerwowego. wyjaśniają wiele zjawisk dotyczących zachowań nastolatków. które wcześniej były dla nas niezrozumiałe i uważaliśmy za szkodliwe. Z proponowanej przez autora perspektywy konflikt pokoleń jest nie tylko zrozumiały. ale wręcz konie

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 7


ISBN

9788365601735: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-wedlug-jogi-melissa-grabau-31323u

Cena:


ISBN

9788365743404: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/assassin-s-creed-ostatni-potomkowie-grobowiec-chana-michal-jozwiak-matthew-j-kirby-31141u

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo Naukowe PWN: Format

31230

https://woblink.com/product-publication/download/31230/epub: 1

Cena:


KtoCzyta.pl

Format: EPUB.MOBI

14.9

1:

Cena:


Szkoła Pod Żaglami 1983/84. 3. ALBUM RODZINNY

Autor: Kazimierz Robak

Album opisujący i dokumentujący fotografiami pierwszą Szkołę Pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego (1983/84).

Edycja wzbogacona o 51 fotografii i 12 rozdziałów.

Obejmuje: 

– przygotowanie do rejsu (od kwalifikacyjnych zawodów sportowych w czerwcu 1983); 

– trwający 278 dni rejs Pogorią z Gdyni przez Kanał Sueski do Indii i drogę powrotną wokół Afryki (7 września 1983 – 10 czerwca 1984); 

– spotkania porejsowe.

Dowódcą Pogorii był twórca SzPŻ kpt. Krzysztof Baranowski. Na pokładzie płynęło trzydziestu 16-letnich uczniów. 

Autor. Kazimierz Robak. był współorganizatorem rejsu. a na pokładzie – nauczycielem jęz. polskiego. historii i jęz. rosyjskiego oraz kierownikiem sekretariatu SzPŻ.

Wydawnictwo: eLit

Cena:głoski przedniojęzykowe, fizjologia człowieka traczyk pdf, metodyki zarządzania projektami informatycznymi, adam łomnicki, piraci z karaibów gry, obcasy, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, zapadnij w serce pdf, kochaj 50 lekcji, złączeni honorem cora reilly pdf, age of empires 2 cywilizacje, przepisy od baletnicy, ebooki dla dzieci za darmo, gotlib, star force. tom 6. imperium chomikuj, ramię perseusza, dr jekyll i pan hyde pdf…