Fanny Hill Memoirs of a Woman of Pleasure

Autor: John Cleland

Język angielski

Poziom B2-C1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Fanny Hill przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Fanny Hill dostępne na poltext.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 14.9


Format

EPUB.MOBI: 130048

https://woblink.com/ebook/stara-flota-tom-4-niepodleglosc-nick-webb-130048u

:

Cena:


Pozdrowienia z Gdańska

Autor: Charles Berg

Charles Berg kolejny raz zaprasza nas na wycieczkę do Wolnego Miasta Gdańska. Podobnie jak w przypadku „Śmierci w Oliwie” naszym przewodnikiem jest prywatny detektyw Gregor Steppe. wraz z którym przemierzamy ulicę i zaułki przedwojennego Gdańska i Sopotu. Dwa opowiadania. podobna tematyka. jednak inne czasy. miejsca i bohaterowie.

W „Pocztówce” przenosimy się do lipca 1936 roku. Zaniepokojeni rodzice zlecają detektywowi zadanie odnalezienia ich nastoletniej córki – Kamile. która wraz z koleżanką pojechała na wycieczkę do Sopotu. Letnia sielanka. spacery. zabawa. w dniu powrotu do rodziców trafia jednak telegram z Gdańska. Pobyt miał przedłużyć się jeszcze o jeden dzień. ale czy na pewno?

Kolejna sprawa. kolejne zaginięcie. Wiosna 1938 roku. Tym razem zamiast gimnazjalistki z

34: https://woblink.com/ebook/winda-do-nieba-meszko-tadeusz-129810u

Cena:harry potter i komnata tajemnic mobi, dzieci z bullerbyn książka do czytania w internecie, bartłomiej boral, wampir z kc pdf chomikuj, agnieszka tomczak, joanna papuzińska asiunia tekst, kawalec pediatria pdf, proces pielęgnowania kardiologia, nikodem pałasz, michał pieńkowski, broniewski treny, justyna błażejowska, nowe przygody mikołajka pdf, kuba wojewódzki audiobook, podstawy nauki o przedsiębiorstwie, marek hłasko pierwszy krok w chmurach pdf, nadzór bankowy, słownik polsko ukraiński lingea, nocny patrol, folwark zwierzęcy lektura…