ISBN

9788381192323: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/sypiajac-z-pania-g-historia-przemocy-adasq-kowalczuk-126915u

Cena:


Story of Bad Boys 2

Autor: Mathilde Aloha

Poznaj dalsze losy bohaterów „Story of Bad Boys”: nieśmiałej. ale pełnej temperamentu Lili. ujmującego Evana i obcesowego. skrywającego głęboko swoje prawdziwe uczucia Camerona oraz ich przyjaciół… i wrogów. Czy między Lili a Camem w końcu coś się wydarzy? Czy Lili nie zapomni o Rosie. ukochanej przyjaciółce pozostającej w śpiączce po wypadku? Losy bohaterów plączą się coraz bardziej…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


Władza wyobraźni Edukacja innowacje i demokracja

Autor: Agnieszka Rothert

Celem książki jest pokazanie znaczenia przestrzeni wyobraźni i kreatywności. Do rozwoju potrzebne jest otoczenie sprzyjające kreatywności i innowacjom. Nie ma oczywiście środowiska idealnego. lecz można stwarzać żyzne warunki dla generowania nowych form. idei. wynalazków. Myśl kształtuje naszą przestrzeń. która to z kolei wpływa na nasz mózg i myślenie. Wobec tego proponuję mały spacer po labiryncie kompilacyjnego i generatywnego myślenia. eksperyment eksploracji i eksploatacji wyobraźni. kreatywności i morfingu.

Dodatkowo towarzyszyła mi chęć przełamania dominującego obecnie myślenia o edukacji. że jest to proces produkcyjny. mierzony oraz liczony. i którego efektem jest produkt końcowy. czytaj absolwent/absol

28.35: https://woblink.com/ebook/ksztaltowanie-sie-zachowan-komunikacyjnych-u-dzieci-z-uszkodzeniami-i-lub-dysfunkcjami-osrodkowego-ukladu-nerwowego-marlena-kurowska-128043u

Cena:


Testowanie oprogramowania w praktyce

Autor: Adam Roman

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury testerskiej. Autorzy – praktycy testowania – przedstawiają rzeczywiste problemy. z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy. jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji. ponieważ Czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów.

Teksty wchodzące w skład książki dotyczą bardzo zróżnicowanych obszarów testowania. takich jak:

* automatyzacja.

* testowanie urządzeń mobilnych.

* testowanie użyteczności.

* testowanie wydajnościowe.

1:

Cena:


Fire Death and Philosophy

Autor: Joanna Jurewicz

This book is an attempt to reconstruct the foundations of Indian philosophy which are reflected in early Indian texts dated between 13th and 6th B.C.E. They are religious texts composed in Sanskrit which were transmitted orally in the families of priests called Brahmins. They constitute the intellectual foundation of Indian culture called Śruti (śruti). literally. ‘what has been heard’. They are generally called Veda (veda) which means ‘knowledge’.

The sources forming the basis for the analysis presented in this book come from three layers of the Vedic tradition. The earliest layer is the four Vedas: the Veda of ?k-stanzas (?gveda. ?V). the Veda of Saman-chants (Samaveda. SV). the Veda of Yajus-formulas (Yajurveda. YV) and the Veda of Atharvans (Atharvaveda. AV).


25.2: https://woblink.com/ebook/tekst-miedzykulturowy-mieczyslaw-dabrowski-128053u

Cena:diagnostyka pedagogiczna pdf, kolejność wiedźmin, mózgobrednie, przedstaw skutki wielkiego kryzysu gospodarczego, scenariusz przedstawienia profilaktycznego dla dzieci, gorky 02: aurora watching, gry gay, pęknięta, parabellum audiobook, ben sweetland, o powstawaniu gatunków pdf, funkcje finansow publicznych, komedia fredry z lichwiarzem łatką, self reliance emerson pdf, marketing podręcznik, michel houellebecq serotonin…