Medyczne skutki terroryzmu

Autor: Przemysław Guła

Na rynku wydawniczym istnieje szereg cennych publikacji poświęconych zjawisku terroryzmu. „Medyczne skutki terroryzmu” nie są jednak publikacją konkurującą z większością literatury przedmiotu. ponieważ skupiają się na reagowaniu na następstwa zamachów.

Poza pracą służb kontrterrorystycznych i policyjnych miejsce zamachu jest polem działania służb ratowniczych. To także zagadnienia związane z koordynacją działania służb ratowniczych od etapu dysponowania. kierowania akcją ratowniczą. pracą szpitali aż do roli medycyny sądowej w kontekście identyfikacji ofiar i oceny mechanizmów urazu. W publikacji uwzględniono także zagrożenia o charakterze CBRN oraz możliwości cyberataków na sieci teleinformatyczne ochrony zdrowia.

40: https://woblink.com/ebook/apostol-kazachstanu-i-swiadek-ewangelii-aleksander-posacki-30325u

Cena:


Przyjęcie w Nowym Jorku

Autor: Kate Hewitt

Eleonora chciała założyć rodzinę z ukochanym Jace’em i otworzyć cukiernię. Życie potoczyło się inaczej. Zaszła w ciążę i Jace ją opuścił. Minęły lata. Została najsłynniejszą w Nowym Jorku organizatorką imprez. Pewnego dnia otrzymuje wyjątkowe zlecenie od nowego klienta. milionera. by zorganizować imprezę dla pracowników jego firmy. Na spotkanie przychodzi Jace…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788364094460: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/kompania-sloni-vicki-constantine-croke-30702u

Cena:hieronim łopaciński, melchior wańkowicz rodzina, złączeni zemstą doci, anatomia człowieka, studia romanica posnaniensia, nietzsche pdf, bractwo bang bang, biologia materiały do matury pdf, ian kerner, węzły autostradowe, zakazana psychologia witkowski, pan samochodzik 120 chomikuj, literatura kobieca polska, ewolucja muzyki, kronika dzierzwy, skazaniec tom 7 chomikuj…