Opowieść o jednej znajomości

Autor: Karolina Wakuła

Olga to młoda kobieta. która dzień po dniu stara się zmieniać na lepsze. Kiedy nieoczekiwanie traci pracę. uznaje to za dobry pretekst do działania i wyrusza na pielgrzymkę. chcąc umocnić swoją wiarę i odnaleźć poczucie sensu w życiu. W drodze do Częstochowy poznaje Mateusza. który stopniowo będzie stawał się dla niej coraz ważniejszy. a przypadkowa znajomość zacznie przeradzać się w poważne uczucie… Jak w tym wszystkim sprawdzi się teoria Olgi o właściwym odczytywaniu boskich znaków? Kto dostanie SMS-a z nieba? Jak skończy się historia tej jednej znajomości?

Szczera. odważna. nieulepszona na siłę historia skomplikowanej relacji. O zaufaniu. niełatwych wyborach. znakach od Boga i miłości. Niekoniecznie z happy endem. Coś dla poszukiwaczy treści z

46: https://woblink.com/ebook/dozwolony-uzytek-przedmiotow-praw-pokrewnych-slawomir-tomczyk-140282u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141031/epub

1: Autor

:

Cena:


Uszkodzenia autoimmunologiczne – ukryta przyczyna chorób. Jak wyeliminować otyłość. chroniczne zmęczenie i inne groźne objawy

Autor: O’Bryan Tom

Czy na pewno ten problem Cię nie dotyczy?

Miliony ludzi cierpią wskutek schorzeń autoimmunologicznych. a większość z nich nie jest tego nawet świadoma. To właśnie te dolegliwości stanowią główną przyczynę większości przypadków tycia. zaburzeń funkcjonowania mózgu. wahań nastrojów oraz chronicznego zmęczenia. Ostatecznie rozwijają się w pełnoobjawową chorobę Alzheimera. stwardnienie rozsiane. osteoporozę. cukrzycę i toczeń. Stoją również za pojawianiem się chorób serca i nowotworów.

 

Zareaguj zanim będzie za późno!

Znajdziesz tutaj dwa trzytygodniowe plany naprawcze organizmu. Przez pierwsze 21 dni będziesz korzystać z jadłospisu inspiro

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


LĘK – jak ostatecznie uwolnić się od niego

Autor: Sokołowska Kazimiera

To tylko strach czy już nerwica lękowa?

Wielu z nas odczuwa różne lęki i obawy. Niektórzy boją się ludzi lub pewnych miejsc. innych przeraża latanie samolotem. a jeszcze inni odczuwają lęk przed wizytą u dentysty. Ważne jest. by strach który nas dopada nie zawładnął nami. Pomocne w tym będą porady z niniejszej książki. 

Proste sposoby na uwolnienie się od lęku 

Znajdziesz tu wiele porad i wskazówek oraz pomocnych medytacji i afirmacji. uwalniających od negatywnych uczuć i emocji. Ponadto nauczysz się kontrolować myśli i zachowania. by móc błyskawicznie reagować. gdy zaczną one zmierzać w niewłaściwym kierunku. Odnajdziesz bezpieczną drogę i uzdrowisz duszę. odzyskując przy tym zaufanie i wiarę w siebie. co pozwoli Ci na kontakt z intu

24: https://woblink.com/ebook/to-co-wazne-weronika-zymelka-140740u

Cena:


Mój książę

Autor: Dani Collins

Trella Sauveterre podszywa się pod swoją bliźniaczkę Angelique i jedzie do Paryża na bal. Poznaje tam księcia Xaviera Deunoro. Zauroczona jego osobą spędza z nim noc. po której zachodzi w ciążę. Nie informuje jednak o tym Xaviera. bo wie. że dążyłby do ślubu. a Trella nie zniosłaby życia w pałacu i w blasku fleszy. Nie udaje jej się jednak utrzymać tajemnicy. Wkrótce wybucha skandal. a Xavier dowiaduje się o ciąży Trelli z pierwszych stron tabloidów…

 

 

 

Ostatnia część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99stereotypy o polsce, kamila molińska, aldona marciniak ile ma lat, leopold tyrmand zły pdf, testy z matematyki klasa 3, chemia ogolna, s. nowak, (2006). metodologia badań społecznych pdf, wojciech cybulski, okruchy dobra, elizabeth gilbert wielka magia, karol marks i fryderyk engels, michał potocki, julia krakowiak, kurs pisarski, profanacje, bushcraft weekendowy, marcel moss nie patrz, howard conan, figliki, lot 202 pdf…