Mikołaj na zamówienie

Autor: Jenika Snow

Najbardziej niegrzeczna historia świąteczna. jaką czytałaś!

Firma Nicka specjalizuje się w spełnianiu grzesznych fantazji. Zasady są proste i zakładają tylko uwodzenie i flirt.

Kiedy tuż przed świętami Nick ma odegrać rolę niegrzecznego mikołaja. nie spodziewa się. że pozna najseksowniejszą kobietę w życiu.

Rudowłosa Holly elektryzuje go tak bardzo. że mężczyzna łamie wszystkie swoje zasady. Wkrótce żadne z nich nie będzie chciało. aby te święta się skończyły.

On jest bardzo niegrzecznym mikołajem. ona jest bardzo niegrzeczną dziewczyną. która zdecydowanie zasłużyła na rózgę.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 18.9


ISBN

9788365897435: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/kompetencje-bez-tajemnic-rozwijanie-kompetencji-to-nie-czary-daniel-hunziker-140321u

Cena:


Celownik

Autor: Blaže Minevski

Narrator. jednocześnie główna postać utworu. snajper. reprezentant świata chrześcijańskiego. kieruje strzelbę w stronę swego celu – muzułmanki. która ze swojego punktu obserwacyjnego celuje z broni w jego stronę. Każde z nich może strzelić w ciągu sekundy. żadne nie wykonuje decydującego ruchu.

 Doruntina – jak nazywa swoją przeciwniczkę narrator. nawiązując do bałkańskiej legendy o miłości. która przezwycięża śmierć – staje się niemą słuchaczką opowieści o dzieciństwie i dojrzewaniu bohatera. jego studiach literackich. wątek ostatnich wojen domowych toczonych na Bałkanach przeplata się z osobistymi doświadczeniami i przeżyciami autora. Liczne nawiązania do bohaterów dzieł literatury światowej sprawiają. że przeszłość miesza się z teraźniejszością. fikcja z rzeczywistością.

Kon

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:


Kreatywność językowa w reklamie

Autor: Bartłomiej Cieśla

Publikacja to podręcznik z zakresu kreatywności językowej w reklamie. Autorzy w przystępny. syntetyczny sposób prezentują techniki językowe wykorzystywane w reklamie w celu osiągnięcia lepszego efektu sprzedażowego. Przy każdej omawianej technice Czytelnik znajdzie liczne przykłady twórczego wykorzystania środków językowych. w tym również przykłady wizualne. Po kolejnych rozdziałach umieszczono zestawy ćwiczeń służące kształtowaniu umiejętności twórczego stosowania języka w reklamie.

Podręcznik zawierający bogaty materiał ilustracyjny oraz niebanalne. rozwijające ćwiczenia z pewnością będzie przydatny w pracy ze studentami kierunków humanistycznych (językoznawstwa. dziennikarstwa. komunikacji społecznej. kulturoznawstwa) oraz marketingu i zarządzania.

39.3: https://woblink.com/ebook/wampiry-energetyczne-jak-je-rozpoznac-i-uwolnic-sie-od-szkodliwych-relacji-northrup-christiane-139957u

Cena:


Nieuprzejmość

Autor: Kochmańska Katarzyna

To książka o przemocy naszej powszedniej. choć nikt nikogo nie molestuje. nie gwałci i nie bije. Tu przemoc ujawnia się w bardziej subtelnych mechanizmach. które wszyscy tak dobrze znamy – szantażach emocjonalnych. grach uczuciowych. trudnych relacjach rodzinnych.

To powieść z kluczem o warszawce wyższej klasy średniej. gdzie wyjście na wernisaż może nieść za sobą więcej niebezpieczeństw niż walka w okopach.

Jest to też książka o samotności i tajemnicy. skrywanej przez główną bohaterkę. która choć wydaje się opowiadać o sobie z ekshibicjonistyczną szczerością. to z lęku przed byciem „nieuprzejmą” pewne sprawy zostawia tylko dla siebie.

Napisana z subtelnym poczuciem humoru i wnikliwą znajomością ludzkiej psychiki Nieuprzejmość po mistrzowsku ukazuje meandry życia pokole

34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140571u

Cena:


Kobieta na językach

Autor: Opracowanie zbiorowe

Książka „Kobieta na językach” to publikacja prezentująca żeńskie formy nazw zawodów i funkcji. Pokazuje. jak język polski jest różnorodny. jak ewoluuje – zmienia się wraz z rzeczywistością. w jakiej żyjemy. Jest kolejnym głosem propagującym feminatywy w drodze do zmniejszenia. czy wręcz całkowitego zlikwidowania asymetrii w języku.

Poza wykazem słów. zawiera również przykłady użycia niektórych wyrazów w zdaniu. czyli odmianę przez przypadki.

Książka może być wykorzystana jako element zajęć dydaktycznych.

Udostępniana nieodpłatnie przez Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom – może być powielana bez ograniczeń.

Wydawnictwo: eLitera

Cena: 0


Mudry – sposób na zdrowie. energię i równowagę. 73 najskuteczniejsze techniki dla współczesnego człowieka

Autor: Swami Saradananda

Poznaj starożytną mądrość

Czas byś zmienił życie dzięki dobroczynnej mocy mudr. Ten ilustrowany. zawierający przystępne instrukcje przewodnik po starożytnych gestach dłoni będzie doskonałą pomocą w praktyce. zarówno dla początkującego. jak i doświadczonego jogina.

 

W czym pomocne mogą być mudry?

Starożytne gesty dłoni pozwolą Ci na:

 • wzmocnienie siły wewnętrznej i poczucia własnej wartości.
 • zwiększenie radości i swobody.
 • uwolnienie od stresu.
 • osiągnięcie wewnętrznego spokoju.
 • podniesienie poziomu kreatywności. koncentracji i jasności umysłu.
 • poprawę ogólnego stanu zdrowia i wyzwolenie od dolegliwości takich jak artretyzm. ka

  34.3: https://woblink.com/ebook/cialo-to-umysl-jak-spoleczenstwo-uczy-dlugowiecznosci-i-dlaczego-zdrowie-jest-dziedziczne-martinez-mario-139908u

  Cena:  sylvia browne, mniejszości wyznaniowe w polsce, niedyskretnik, anna pawlikowska, włóczęgi północy, niegrzeczny szef whitney g pdf, gatunki much, on powrócił, mężczyźni objaśniają mi świat pdf, etyka biznesu pdf, hiperkinezja, jednominutowy menedżer, przystępnej, analiza decyzyjna, opowieści z narnii 4…