Uzdrawiające zmiany

Autor: Henry Cloud

Uzdrawiające zmiany to książka napisana przez uznanego specjalistę. który dzieli się z czytelnikiem doświadczeniem zgromadzonym w trakcie wieloletniej pracy jako terapeuty. Posługując się przykładami swoich pacjentów i ich drogi do wyzdrowienia Dr Cloud podpowiada. jak rozwiązywać problemy. z którymi często borykamy się my lub nasi bliscy. Uświadamia. że każda rana w naszym sercu ma swoja przyczynę zarówno w naszym doświadczeniu. jak i naturze człowieka. którą opisuje Biblia. Wskazuje na rozwiązania. które pozwolą na uleczenie zranień z przeszłości i zbudowanie trwałych. opartych na miłości relacji. Cały czas w umiejętny sposób łączy szeroką wiedzę o psychice człowieka popartą praktyką w szpitalu klinicznym z głęboką wiarą i doświadczeniem Boga. 

20.4: https://woblink.com/ebook/wiara-nadzieja-i-podejmowanie-decyzji-gary-zimak-krzysztof-zabawa-31481u

Cena:


Życie Hieronima Savonaroli. Epizod z dziejów Florencji

Autor: Piotr Klemens Kantecki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Książka opowiada o życiu jednego z najbardziej znanych przeciwników zła i brudu w Kościele Zachodnim. Jeśli Savonarola nie był heretykiem. ani schizmatykiem. to kim był właściwie? Można go chyba nazwać reformatorem. co poróżniło go z papiestwem do tego stopnia. iż musiał stracić życie… Hieronim (Girolamo) Savonarola urodził się 21 września 1452 roku. Wychowaniem chłopaka. najmłodszego spośród rodzeństwa. zajął się dziadek – lekarz nadworny książąt D’Este z Ferrary. Mniemał. iż jeśli zapewni wnukowi gruntowne wykształcenie i towarzyską ogładę. uczyni go tym samym szczęśliwym. Tu wszakże się pomylił

1:

Cena:


Zawód korepetytor

Autor: Autor Zbiorowy

Ponad 120 stron merytorycznej wiedzy. dzięki której każdy korepetytor podniesie jakość swoich usług. Z e-booka ‚Zawód: Korepetytor’ dowiesz się między innymi:   – od czego zacząć prowadzenie korepetycji? – jak ustalić cenę korepetycji? – jak rozliczać zajęcia? – jak skutecznie reklamować swoje usługi? – jak wykonać pomoce naukowe? – jakie narzędzia i technologie wykorzystać? – jak komunikować się z rodzicami uczniów? – jak efektywnie wykorzystywać czas pracy?

Wydawnictwo: e-korepetycje.net

Cena: 0


https://woblink.com/product-publication/download/31584/epub

1:

:

Cena:


32.8

https://woblink.com/ebook/nigdy-wiecej-nie-zdradzisz-agnieszka-nowakowska-sarah-flint-joanna-dzdza-31904u: https://woblink.com/product-publication/download/31904/epub

:

Cena:


ISBN

9788380640276: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/wizja-krasinskiego-wilhelm-adolf-bruchnalski-31621u

Cena:józef czechowicz pod dworcem głównym w warszawie, zaczarowana zagroda plan wydarzeń, sposób na elfa chomikuj, maśliński patofizjologia, szewcy witkacy, traktaty epsilonu, dydaktyka historii, słownik motywów literackich pdf, wyżga, onkologia pdf, calineczka, marek ostrowski dziennikarz, eve jagger cash pdf, kryterium całkowe zbieżności szeregów, kk 197, zarządzanie jakością książki pdf, cyfrowe przetwarzanie sygnałów pdf, psy ras drobnych, skazany na trening ebook, słownik synonimów i antonimów…