Torfowisko

Autor: Jansson Susanne

Mossmarken – kraina lasów i mokradeł. Miejsce odludne – bezkresne. osnute mgłą przestrzenie. pochyłe sosny i grząskie ziemie.W dawnych czasach składano tu bóstwom ofiary ze zwierząt i ludzi. Dziś mówi się. że miejsce to domaga się kolejnych ofiar. a seria tajemniczych zniknięć zdaje się to potwierdzać.

 

Nathalie od właścicieli pobliskiego dworu wynajmuje mały domek w pobliżu mokradeł. żeby prowadzić badania i napisać pracę doktorską na temat bagien. Kiedy pewnego wieczora na mokradłach nagle załamuje się pogoda. po czym gwałtownie ulega poprawie. a w okolicy pojawia się gęsta mgła. Nathalie ogarnia niepokój. Kiedyś wyczytała. że tak objawiają się łaknące ofiar zjawy. Jednak prawdziwy powód jej pobytu w tym miejscu jest zupełnie inny. ona sama zaś ma głęboko ukryty mroczny sekret…

<

https://woblink.com/product-publication/download/125701/epub: 1

Cena:


Trzykrotka

Autor: Anna Szczęsna

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Kroniki Drugiego Kręgu 3. Kamień na szczycie

Autor: Ewa Białołęcka

Po ucieczce od starych mistrzów. którzy próbowali nimi zawładnąć. grupa chłopców obdarzonych potężnymi zdolnościami magicznymi osiada na Jaszczurze. jednej z wysp Smoczego Archipelagu. Ukrywają się w krainie fantastycznych stworów. smoków. lamii i syren. tworząc Drugi Krąg. konfraternię magów związanych przyjaźnią i niechęcią do nauczycieli. którzy sprzeniewierzyli się powołaniu. Ich towarzyszką i młodzieńczą miłością staje się Jagoda. dziewczyna o równie dużym talencie magicznym. która jak oni musi ukrywać się przed wysłannikami Zamku Magów. Przyjaciele dorastają jednak i z czasem izolacja zaczyna im ciążyć. bezpieczeństwo zmienia się w nudę. pojawiają się zarzewia pierwszych konfliktów. Co gorsza. okazuje się. że świat też nie

47.9: https://woblink.com/ebook/dalekie-pawilony-tom-2-mary-margaret-kaye-125411u

Cena:


Gra poza prawem

Autor: Magdalena Zimniak

Pochłaniająca opowieść o trudnej miłości matki i córki. o ludzkich tęsknotach i ograniczeniach. I o tym. że każdy jest zdolny do zbrodni.

Dorota ma dwadzieścia lat. Nigdy nie opuściła domu. nie ma dostępu do telefonu ani internetu. Ola jest młodą bibliotekarką. wychowanką domu dziecka. Zmaga się z toksyczną przeszłością i kompleksami. Kiedy ich drogi się krzyżują. dochodzi do zbrodni. Czy bohaterki będą musiały zapłacić najwyższą cenę za wspólną grę. którą rozpoczynają?

Wydawnictwo: Prozami

Cena: 32.9


Japanese Supply Chains in Europe. Management and Development

Autor: Anna Baraniecka

This book is an attempt at broadening the knowledge on the operation of Japanese enterprises in

Europe from the point of view of a harmonious cooperation with the surrounding environment and a

possibility to transfer Japanese supply chain management methods to countries at different stages of

social and economic development. Therefore. Great Britain was selected for comparative study. which

used to be the original direction of foreign expansion of Japanese corporations in Europe. and Poland.

where Japanese companies started to operate a few years after the transformation of political system

in the second half of the 90s in the last century. The authors und

26.4: https://woblink.com/ebook/czlowiek-media-edukacja-janusz-morbitzer-danuta-moranska-emilia-musial-127058u

Cena: Danuta Morańska


Co się stanie z Ameryką

Autor: Warakomska Dorota

Ostatnia kampania wyborcza obnażyła wszystkie problemy. słabości i lęki Ameryki. Dorota Warakomska pokazuje je oczami zwykłych ludzi. Ta książka to zapis jej podróży. podczas których pokonała tysiące kilometrów i odwiedziła 20 stanów. Autorka odwiedza miasta. wsie. miasteczka zgłębiając niezwykle wysoki poziom rozczarowania jednych Amerykanów. nadzieję drugich. tęsknotę trzecich. niezdecydowanie innych. Przygląda się pracy sztabów wyborczych. tłumacząc specyfikę wyborczej machiny. która w USA jest niezwykłym zjawiskiem. 

 

Jak to się stało. że na Donalda Trumpa. multimilionera i gwiazdora showbiznesu. znanego z dość lekceważącego stosunku do kobiet. oskarżanego o seksizm. rasizm i ksenofobię zagłosowała większość białych kobiet? Dlaczego doskonale przygotowana do objęcia

44.9: https://woblink.com/ebook/samoswiadomosc-emocji-i-percepcja-wlasna-kompetencji-spolecznych-a-osiagniecia-szkolne-uczniow-z-dysleksja-w-wieku-dorastania-izabella-kucharczyk-agnieszka-dluzniewska-126195u

Cena: Agnieszka Dłużniewskainwigilacja mróz chomikuj mobi, uprawnienia pracowników związane z rodzicielstwem praca magisterska, katarzyna bonda lampiony mobi chomikuj, system prawa pracy, pamiętnik z powstania warszawskiego wolne lektury, marzena kopta, 365 dni blanka lipińska pdf za darmo, tadeusz pabjan, alicja w krainie czarów online pl, opętani i święci, andrzej pitrus, współczesne społeczeństwo polskie pdf, pacjentka mobi chomikuj, kompendium leczenia złamań, hashimoto książka pdf, zasady projektowania wnętrz pdf, folwark zwierzęcy ebook…