Kruchość jutra

Autor: Ewa Bauer

Czy jeden mail może uruchomić lawinę nieszczęść?

Anna przeżywa szok. Postanawia się wyprowadzić i ułożyć sobie życie na nowo u boku mężczyzny. któremu może zaufać. Podczas sprawy rozwodowej wychodzą na jaw zaskakujące fakty. Kobieta musi chronić i siebie. i dzieci. Czy zdoła się uwolnić od cieni przeszłości?

Kruchość jutra to nowe. zmienione wydanie drugiego tomu cyklu Kolory Uczuć.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:


Inna legenda. Rejestr artefaktów

Autor: Adam Kadmon

Inna legenda. Rejestr artefaktów to piąty tomik Adama Kadmona. Zawartość poetycka tomu została ujęta w dwie części. W pierwszej znajdziemy głównie utwory osadzone w konkretnych ramach historycznych – stąd obecność starożytnych plemion. królów polskich czy odwołania do początków religii oraz kultury słowiańskiej. w tym historii pierwszych grodów. W drugiej znacznie obszerniejszej części. mimo wciąż obecnych odniesień do historii. autor skupia się na współczesności. Tu pokusił się o wiersze o bardziej osobistym charakterze. Dzieli się swymi refleksjami filozoficznymi m. in. na temat przemijania. religii. miłości. przyjaźni. a to za sprawą otaczającej przyrody oraz zastanej przestrzeni obyczajowo – kulturowej.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: Dariusz Jemielniak


https://woblink.com/product-publication/download/127504/epub

1:

:

Cena:bracia karamazow mobi, laptopowy milioner pdf, monika malinowska, sławomir mrożek opowiadania pdf, rafał górniak, książki thrillery psychologiczne top, zaginiony samolot, nowy alfabet mafii pdf, joanna jax zanim nadejdzie jutro, ibuk.pl, powieść polska, wojna błyskawiczna definicja, ksiazki pdf, joel dicker, niki segnit, biologia genetyka gimnazjum, parabellum: głebia osobliwości, oczy ciemności dean koontz wuhan, komedia romantyczna top 100, 27 smierci toby’ego, kraje rozwijajace sie…