1

:

:

Cena:


ISBN

9788380839885: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/rapa-nui-malgorzata-telecka-133758u

Cena:


Szkocka przygoda

Autor: Julia London

Lady Daisy Bristol straciła męża i samotnie wychowuje syna. Jest zamożna. ale grozi jej utrata całego majątku. Aby go zachować. zgodnie z testamentem musi wkrótce wyjść za mąż.

Czas ucieka. a Daisy ma już dość natrętnych zalotników. którzy w Londynie nie odstępują jej na krok. Postanawia napisać do dawnego ukochanego. kapitana marynarki Spiveya. aby zaproponować spotkanie. Ma nadzieję. że ich uczucia odżyją. kiedy tylko się spotkają.

W oczekiwaniu na odpowiedź Daisy wyjeżdża do jednej ze swoich posiadłości w Szkocji.

Na miejscu poznaje intrygującego Caileana MacKenziego. Daisy i Cailean zbliżają się do siebie. a wkrótce zaczyna rodzić się między nimi poważniejsze uczucie. Wtedy w posiadłości Daisy niespodziewanie pojawia się kapitan Spivey…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 33


Zdrowe odkwaszanie

Autor: Hermann Straubinger

Jak pozbyć się przykrych skutków niedoborów snu. niezdrowej diety i życia w stresie?

Stres. niedosypianie i jedzenie wysokoprzetworzonej żywności powodują zakwaszenie organizmu. które z kolei może prowadzić do alergii. problemów skórnych i poważniejszych dolegliwości zdrowotnych. Wystarczy jednak wprowadzić kilka zmian. by przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. odzyskać zdrowie i odporność.

Dzięki książce:

– dowiesz się. jakich produktów unikać w swojej diecie. by zapobiegać zakwaszeniu organizmu;

– poznasz aktywności ruchowe. które pomagają usuwać nadmiar kwasów;

– odkryjesz prostą dietę ziemniaczaną. która pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Wypróbuj proste triki i nawyki zasadowego stylu życia. które pomagają oczyszczać o

14.9: https://woblink.com/ebook/inny-aleksandra-j-starostecka-135146u

Cena:królestwo popiołów ebook, kolorowanka dla dorosłych zwierzęta, wronkowska podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa pdf, szkolny słownik motywów literackich pdf, zofia kozłowska, waldemar cichoń cukierku ty łobuzie pdf, wehikuł czasu herbert george wells, paranormal romans, mróz chyłka tom 11, łukasz hajduk, życie po udarze, zagadki o sexie, agnieszka piotrowska-piątek, katarzyna miszczuk przesilenie, życie po życiu książka pdf, lew starowicz o kobiecie, fraszki i treny kochanowskiego, mariusz trojanowski…