Wszystkie kroniki wina

Autor: Marek Bieńczyk

Warren Winiarski. wybitny winiarz kalifornijski. powiada. że wino pozwala dopełnić w nas to. co niedopełnione. dokończyć to. co niedokończone. Trudno lepiej określić. czym jest wino jako substancja magiczna. która czyni z jego wielbicieli nieformalną sektę rozproszoną po całym świecie. Właśnie tę magię próbuje zgłębić Marek Bieńczyk w kronikach pisanych od lat.

„Przyjemność bycia winomanem jak stado szympansów na wielu siedzi gałęziach”. czytamy w jednej z nich. Marek Bieńczyk – znany pisarz. laureat Nagrody Literackiej Nike 2012 – z pasją. ale też z humorem. śmiechem i dystansem opowiada o winie na różne sposoby. Albowiem przyjemność płynąca z wina polega nie tylko na degustowaniu. na duchowych uniesieniach czy na poznawaniu tajników produkcji. Równie ważna jest gawęda. opowieść.

11.5: https://woblink.com/ebook/oliver-twist-wydanie-dwujezyczne-charles-dickens-139457u

Cena:


How to live. How to create your future. Recognize the power of your brain and use it

Autor: Wioletta Wilczyńska

If you feel that something is wrong with your life. For a long time you have been unsuccessfully looking for the key to happiness and success. this is the best moment to change. Wioletta Wilczyńska. the author of the book ‚How to live. How to create your future’ encourages readers. change their way of life from their own thinking. She convinces us that the knowledge contained in this short. but very meaningful publication. will make you stronger and more aware of your abilities. She encourages us to consistently draw positive conclusions from everything that will happen.

The book acts as a guide. which is designed to help people derive happiness and good energy from every situation. Provided you put the knowledge contained in it into p

34.9: https://woblink.com/ebook/uwieziona-pomiedzy-swiatami-sara-oliver-140329u

Cena:


Celownik

Autor: Blaže Minevski

Narrator. jednocześnie główna postać utworu. snajper. reprezentant świata chrześcijańskiego. kieruje strzelbę w stronę swego celu – muzułmanki. która ze swojego punktu obserwacyjnego celuje z broni w jego stronę. Każde z nich może strzelić w ciągu sekundy. żadne nie wykonuje decydującego ruchu.

 Doruntina – jak nazywa swoją przeciwniczkę narrator. nawiązując do bałkańskiej legendy o miłości. która przezwycięża śmierć – staje się niemą słuchaczką opowieści o dzieciństwie i dojrzewaniu bohatera. jego studiach literackich. wątek ostatnich wojen domowych toczonych na Bałkanach przeplata się z osobistymi doświadczeniami i przeżyciami autora. Liczne nawiązania do bohaterów dzieł literatury światowej sprawiają. że przeszłość miesza się z teraźniejszością. fikcja z rzeczywistością.

Kon

24.9: https://woblink.com/ebook/zycie-pozapsychotropowe-karol-neubauer-141459u

Cena:małe eksperymenty ze szczęściem, personalny krzyżówka, gps zastosowanie, metodologia zarządzania projektami, libra co to, przepis na miłość online, kronika wielkopolski, ortopedia i traumatologia gaździk, leki w ratownictwie, charamsa, zarys chorób wewnętrznych dla studentów pielęgniarstwa pdf, bilewicz michał, ryszard kapuściński imperium, tylko cień, najlepsze kryminały książki, kultura książki, mass effect 2 solucja, renata ziemińska, wielki mistrz trudi canavan…