Księga luster

Autor: E.O. Chirovici

Słynny agent literacki Peter Katz otrzymuje fragment książki. która wciąga go od pierwszej strony. Jej autor. Richard Flynn. wspomina czasy studiów. podczas których był blisko związany ze znanym wykładowcą. Tuż przed Bożym Narodzeniem 1987 roku profesor został zamordowany we własnym domu. a zabójcy nigdy nie odnaleziono. Katz jest przekonany. że autor chce w książce wskazać mordercę albo… przyznać się do winy.

Jednak zanim Katz dotrze do Flynna. ten umrze w szpitalu. nie pozostawiając żadnej informacji o manuskrypcie. Agent obsesyjnie pragnie dowiedzieć się. co zaszło tamtej nocy w domu profesora. zatrudnia więc dziennikarza śledczego. Kellerowi udaje się odnaleźć świadków i detektywa odpowiedzialnego za prowadzenie śledztwa 25 lat temu. u którego właśnie zdiagnozowano Alzheimera. Ale ich wspomnienia ma

: Akurat

Cena: 31.9


ISBN

9788301192419: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/wspolczesna-wiedza-o-polimerach-tom-2-jan-f-rabek-28524u

Cena:błękitny zamek pdf, chłopak z katynia, portret dziewczyny, tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń pdf, telepata, książka origami dla dzieci, alicja jaskiernia, test z lektury opium w rosole, marcin orlicki, buszujący w zbożu ebook, kierunki geograficzne dla dzieci, chłopcy z placu broni audiobook pobierz, hegemonia kulturowa, kupisiewicz słownik pedagogiczny, historie kryminalne, historia pielęgniarstwa w polsce, hanna mamzer, łowca duchów tomb raider, kulus, księgi jakubowe mobi, andrzej bolesta, walter sonnenbruch, natalia ist sex, ibuk libre…