Użyczam Ci. Jezu. mojego głosu. a Ty mów…

Autor: Małgorzata Pabis

Ojciec Dolindo – człowiek. którego ustami przemawiał sam Jezus. przyjaciel Zbawiciela i apostoł wielkiego cierpienia. mistyk. skromny i ubogi ksiądz. Jako sługa Boży zyskuje niebywałą popularność oraz rzeszę oddanych czcicieli.

Nasi autorzy ruszyli tropem charyzmatycznego kapłana. by odkryć jego tajemnice. by dotrzeć do żyjących świadków. którzy pamiętają drogę. jaką przebył Ojciec Dolindo; gdzie stał konfesjonał. w którym spowiadał; klęcznik. przy którym na małych obrazkach zapisywał słowa do duszy. Przede wszystkim jednak pamiętają oni cuda i łaski wyproszone przez wstawiennictwo Ojca Dolindo.

W książce pojawia się więc obszerna rozmowa z krewną Ojca Dolindo Marią Grazią Ruotolo. absolutnie unikatowa relacja sióstr zakonnych. które doświadczyły spowiedzi w

39.9: https://woblink.com/ebook/tajemnice-maryi-saverio-gaeta-140937u

Cena:


On. Strejlau

Autor: Andrzej Strejlau

Wyrusz w fascynującą podróż przez życie trenerskiej legendy!

W środowisku budzi szacunek. Stacje telewizyjne ustawiają się w kolejce po trzy zdania komentarza do każdej wiadomości ze świata futbolu. Jego głos eksperta zna prawie każdy telewidz.

Wydaje się nie do zastąpienia. ale był przeważnie obcym. który nie pasował do układanki w naszej piłce. Za inteligentny i za uczciwy. Do tego niepijący alkoholu. Ktoś taki był i jest z definicji podejrzany. Bez wahania zabierał głos w różnych gremiach. zawsze gdy nie zgadzał się z jakąś tezą. Nie kalkulował. co mu się opłaci. Do dziś jest romantykiem futbolu. Do bólu logicznym.

Rzadko mówiono o nim w towarzystwie per Andrzej. Raczej Strejlau. Z dodatkiem – ON. Dziwne nazwisko dziwnego faceta… <

Wydawnictwo: Trzecia Strona

Cena: 30krystyna slany, smakoterapia 3, fruktoza ig, z epub na pdf, janusz stańczyk, powieść turgieniewa, bieleń, gra lego batman 2, alchemia uwodzenia, marek ostrowski dziennikarz, knox eve jagger pdf, audiobooków, kassala, dusiołek, mistycy, pytanie o drogę, małgorzata stahl, niegrzeczny chłopiec, kot w butach charles perrault, matematyka od zera dla inżyniera pdf, kaja mikoszewska, gdzieniegdzie czy gdzie nie gdzie, strout…