Letnia noc

Autor: Dan Simmons

Ścinający krew w żyłach mistrzowski horror w stylu klasyki gatunku

Lato 1960 roku. Old Central School to potężny. mroczny gmach w miasteczku Elm Haven w Illinois. Dla bohaterów ta szkoła właśnie przechodzi do historii. Ostatni dzień nauki jest również ostatnim dla tajemniczego. skrywającego wiele tajnych przejść budynku. o którym przez lata krążyły legendy. Teraz budynek ma zostać zamknięty. a w niedługim czasie również wyburzony.

Kiedy w Elm Haven zaczynają ginąć dzieci. nikt nie przypuszcza. że w miasteczku zagnieździły się demoniczne siły. Garstka dzieciaków odkrywa tajemnicę związaną z Old Central oraz z pewnym dzwonem. którego złowieszcze dźwięki rozlegają się po nocach w całym miasteczku. Od tej chwili zło zdaje się deptać im po piętach.. a dzieci nie mają wiele czasu – opracowują plan działania i stają do nierównej walki z siłami. o których istnieniu nie zdawały sobie dotąd sprawy.

Książka. która zainspirowała twórców serialu Stranger Things.

‚Dan Simmons pisze rewelacyjnie. łącząc koszmar z przerażeniem. napięciem i zaskakującą nostalgią za dawnymi czasami na amerykańskiej prowincji. To jedna z tych rzadkich książek. które trzeba koniecznie przeczytać!’

Stephen King

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Przychodnia pod Modrzewiami

Autor: Jennifer Taylor

Rozpoznając głos Eleanor. odwrócił się gwałtownie. Co go w niej tak pociąga? Jako wdowiec miał wiele adoratorek. ale przez cztery lata ani razu nie skorzystał z zaproszenia na lunch czy kolację. Albo cokolwiek innego. Dopiero Eleanor roznieciła w nim iskrę pożądania. Nie może udawać. że nic się nie dzieje. Jednak jeżeli Eleanor jest po przejściach. to zdecydowanie nie ma ochoty na nowy romans. i na pewno nie z nim. A może warto by spróbować?.

Wydawnictwo: Harlequin

45: https://woblink.com/ebook/mrowka-w-sloiku-michal-jagiello-agnieszka-knyt-zerebcowa-polina-139626u

24.2: https://woblink.com/ebook/matcha-cudowna-herbata-snyder-mariza-lauren-clum-140723u

Cena: Lauren Clum

Dziewczynka z zapałkami. Wydanie dwujęzyczne na Boże Narodzenie

Autor: Hans Christian Andersen

„Dziewczynka z zapałkami” to jedna z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. Ta napisana prozą opowieść powstała w 1845 roku. wtedy też została opublikowana po raz pierwszy. Fabuła jest silnym nawiązaniem do życia autora. który wywodził się z ubogiej rodziny. Istnieje przekonanie. że baśń ta zawiera głęboki sens oraz ponadczasową wymowę. która po dziś dzień jest aktualnym przesłaniem. Idea miłosierdzia i troski o innych jest nam szczególnie bliska właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie warto również znaleźć chwilę na przybliżenie jej najmłodszym poprzez klasykę literatury światowej.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Demokracja izraelska

Autor: Łukasz Tomasz Sroka