Odkryj swój los. Wróżby i rytuały

Autor: Jacquelline Lanser

„Odkryj swój los. Wróżby i rytuały” Jacquelline Lanser to kontynuacja dzielenia się z czytelnikami swoją tajemną wiedzą. tym razem krążącą wokół białej magii. Autorka przedstawia nam coś. co można nazwać kursem czarowania. „Czarownica to nic strasznego. Oznacza osobę. która ma wiedzę. Umie pracować z subtelnymi energiami. Umie wchodzić w inny wymiar i nawiązać kontakt z istotami duchowymi. Mogą to być zarówno dusze osób zmarłych. jak i żywych” – pisze w swojej książce Jacquelline Lanser. Autorka zajmuje się takimi wydarzeniami. których mądrzy ludzie nie umieją wytłumaczyć twierdząc. że są to głupoty. Większość z nas chciałaby coś zmienić w swoim życiu. Czasami taka zmiana wydaje się być w zasięgu naszych możliwości. innym razem wydaje się. że nic nie jesteśm

4.99: https://woblink.com/ebook/tumisie-dawid-glodek-17703u

Cena:


W kręgu shintoizmu. Tom 1 Przeszłość i jej tajemnice

Autor: Wiesław Kotański

Dwutomowa publikacja obrazująca religię shinto. Część pierwsza poświęcona jest dziejom shintoizmu na przestrzeni 12 tys. lat. część druga ukazuje samą doktrynę w świetle najstarszych źródeł pisanych. kosmo- i teogonię oraz antropologię shintoistyczną. wreszcie sprawy kultu i instytucjonalizacji obrządku.

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 31


Smak pokusy

Autor: Cat Schield

Harper jest dziedziczką sieci hoteli. Szefem nowej restauracji hotelowej zostaje Ashton Croft. znany z telewizyjnych programów kulinarnych. Ma on jednak wiele innych zobowiązań. a punktualność nie jest jego zaletą. Gdy zjawia się w hotelu za pięć dwunasta. Harper uświadamia sobie. że mimo złości bardzo na niego czekała…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


:

:

Cena:


Życie to mecz

Autor: Paweł Zagumny

Autobiografia najbardziej utytułowanego zawodnika w historii polskiej siatkówki: złotego i srebrnego medalisty Mistrzostw Świata. złotego medalisty Mistrzostw Europy. złotego medalisty Ligi Światowej. srebrnego medalisty Pucharu Świata. W trakcie trwającej już ponad 20 lat kariery Zagumny wraz z klubowymi kolegami wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski. był też wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Grecji. Grał z największymi siatkarskimi sławami. wiele razy uznawany najlepszym rozgrywającym najważniejszych światowych turniejów. łącznie z Igrzyskami Olimpijskimi. Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Europy. Uczestniczył w trzech Igrzyskach Olimpijskich. Szczera opowieść o gigantycznym wysiłku. niezliczonych wyrzeczeniach. bólu i zwątpieniu. ale też o wielkiej radości i satysfakcji. jaką daje uprawianie sportu na najwyższym światowym poziomie. Barwne wspomnienia o ludziach i wydarzeniach z pierwszych stron gazet. kulisy ważnych sportowych wydarzeń. anegdoty i nieznane do tej pory fakty z najnowszej historii polskiej i światowej siatkówki. Fascynująca lektura dla kibiców jedynej drużynowej dyscypliny. w której od lat Polska utrzymuje się w światowej czołówce. dla wszystkich osób interesujących się sportem. dla każdego. kto lubi czytać o nieprzeciętnych ludziach dokonujących nieprzeciętnych rzeczy.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 31.9


https://woblink.com/product-publication/download/19641/epub

1:

:

Cena:


Stworzenie. Od nicości do teraźniejszości

Autor: Willem B. Drees

Dlaczego istnieje rzeczywistość?

Jak myśleć o Bogu w epoce podroży kosmicznych i Internetu?

Skąd jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Te fundamentalne pytania towarzyszą człowiekowi od zawsze. Napisana z polotem i poetyckim zacięciem książka jest próbą wyjaśnienia tajemnic naszego istnienia z perspektywy ewolucyjnej. od Wielkiego Wybuchu. aż po chwilę obecną. Autor ocenia religijny i filozoficzny wpływ odkryć naukowych na nasze zrozumienie ewolucji i świata przyrody. a także bada zmieniający się związek pomiędzy nami. a naszą planetą.

Jesteśmy stworzeniami. produktami długiej historii „od nicości do teraźniejszości”. Lecz nie tylko produktami. ale również produkującymi. Jesteśmy istotami twórczymi — patrzymy również w p

50.9: https://woblink.com/ebook/filozofia-matematyki-i-informatyki-roman-murawski-18360u

Cena:dr dolittle i jego zwierzęta pdf, książka minimalizm, stulecie winnych ebook, dr thomas levy, niemiecki bękart pdf, stereotypy o narodach, mein kampf audiobook, edward snowden książka, powstanie spartakusa rzym, orędzie gietrzwałdzkie, agnieszka kłosiewicz wiek, wśród mnichów, logistyczna obsługa klienta literatura, zarządzenie 1355 kgp, tomasz witkowski zakazana psychologia, bohater noweli nasza szkapa, słowotwórstwo angielski ćwiczenia gimnazjum pdf, wojciech charchalis, listy miłości, pamiętnik 8-bitowego wojownika, coben zachowaj spokój…