ISBN

9788301200015: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/hr-business-partner-karina-popieluch-126463u

Cena:


ISBN

9788381192699: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


ISBN

9788366074675: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/prawo-milosci-whitney-g–126769u

Cena:


Akademia Canterwood (Tom 18). Zazdrość

Autor: Jessica Burkhart

18. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD

Czym byłaby młodość bez odrobiny zazdrości? Niestety. od jej nadmiaru Lauren rozsadza głowę! Wszystko przez to. że w Akademii pojawiły się nowe. a jednocześnie tak dobrze znane twarze: przyjaciółka z imponującymi tytułami jeździeckimi oraz były chłopak. któremu wyraźnie nie w smak. że dziewczyna jest teraz zainteresowana kimś innym. Jakby tego było mało – wkrótce egzaminy do grupy zaawansowanej! Zbliżają się ferie. ale Lauren nie ma siły się nimi cieszyć…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12


Epoka spektaklu. Perypetie architektury i miasta XXI wieku

Autor: Tom Dyckhoff

Napisana z polotem opowieść o architekturze ostatnich dziesięcioleci. Od Londynu po Dubaj dzisiejsi architekci prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej monumentalnych. ostentacyjnych i ekstrawaganckich budynków. które radykalnie zmieniają miejski krajobraz. Ale pod wpływem globalizacji i wielkiego kapitału zmieniły się także prawa. jakimi rządzi się miejska przestrzeń – i w rezultacie to. jak wygląda nasze życie w miastach. Tom Dyckhoff. brytyjski krytyk architektury i urbanistyki. opowiada o tym wszystkim ze znawstwem. swadą i poczuciem humoru.

Gdy zejdziemy z powrotem na poziom ulicy. zostawimy The Shard. miniemy tarki do sera i korniszony i dojdziemy do ronda Old Street. które leży pół godziny drogi na północ od City. to natkniemy się na budynek o dziwnym wyglądzie. W pierwszej chwili trudno znaleźć słowa. żeby go opisać. Bo co można powiedzieć o ogromnym bloku mieszkalnym ze stali i szkła składającym się z dwóch połączonych kul. wyglądających jak para oderwanych od reszty ciała pośladków z odciśniętą na nich kratką? Rondo Old Street nie jest piękne. Przestrzeń o tego typu trudnej urodzie agenci nieruchomości nazywają ‘miejscem z charakterem’.

Książka Dyckhoffa pozwala z dystansem spojrzeć na to. co nazywane bywa „architekturą dla jednego procenta”.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 46


ISBN

9788380875937: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/jak-wygrac-kazde-negocjacje-robert-mayer-126577u

Cena:


1

:

:

Cena:


Gragezon

Autor: Krzysztof Bonk

Dalsze części cyklu Pendorum V – IX opowiadają historię z perspektywy syna Anrei. który przybywa na kontynent swej matki. aby wypełnić jej przepowiednię. Jednak już na początku drogi napotyka on tajemniczą. niemą niewolnicę i od tego momentu jego misja coraz bardziej się komplikuje. Z kolei nad Pendorum zbierają się ciemne chmury. oto przybywają tu dawni. gniewni i krwawi Bogowie żądni jedynie pomsty i władzy.

Części V – IX można czytać bez znajomości wcześniejszych części cyklu.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


Droga do marzeń

Autor: Krystyna Mirek

Życie Konstancji sypie się nagle i bez ostrzeżenia. Wychowana w bajce zamożna jedynaczka nagle musi się zmierzyć z brutalną prozą życia. Troski materialne to jednak nie wszystko. Konstancja stanie przed poważniejszym wyzwaniem. W środowisku. w którym wszyscy kłamią musi odnaleźć prawdę. I zbudować swoje życie na nowo.

To opowieść o skomplikowanych życiowych wyborach. tajemnicach przeszłości i prawdziwych. wielkich uczuciach. A także o poszukiwaniu własnej tożsamości. kiedy okazuje się. że nic nie jest takie. jak się przez lata wydawało.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Razem odkrywamy Boga. Jak przekazywać wiarę dzieciom

Autor: dr Gregory Popcak

Czy ktoś da nam gwarancję. że nasze dzieci. gdy dorosną. nie porzucą Boga. a przeciwnie – relacja z Nim będzie dla nich priorytetowa? Oczywiście nie. jednak Gregory Popcak i jego żona Lisa. dysponujący ogromną wiedzą i doświadczeniem doradców rodzinnych. sprawdzili na własnym przykładzie sposoby. które mogą zwiększyć na to szanse. Poważnie traktują swoją rolę rodziców jako nauczycieli wiary. Każdego dnia klękają całą rodziną do modlitwy i zapraszają Pana do swojej codzienności. To ich rytuał.

Problemy ze znudzonymi pacierzem maluchami albo z nastolatkami obrażonymi na Boga dotykają wielu z nas. Można przez to przejść. opierając się na doświadczeniu innych. Książka zawiera konkretne wskazówki. jak łagodnie. a równocześnie stanowczo kształtować postawy młodych. których Pan powierzył naszej opiece.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 32.99wydawnictwo studio astropsychologii, suburbanizacja po polsku, kolekcjonerka zbrodni, kolędy staropolskie, katarzyna enerlich, king czarny dom, teksty źródłowe, mutyzm wybiórczy pdf, karty przeciwko ludzkości pdf, victor hugo katedra notre dame, ilona szewczyk, andromeda gry online, grisham kancelaria, śliwerski bogusław, książki mróz, zabezpieczenie logistyczne w sytuacjach kryzysowych, wstęp do psychologii pdf, przyłączenie wileńszczyzny do polski, kryminalistyka skrypt, almanach historyczny…