EPUB.MOBI

28091: 28.99

https://woblink.com/product-publication/download/28091/epub

:

Cena:


Romans na jachcie

Autor: Lynne Graham

Milioner Leo Zikos ma wkrótce poślubić swoją idealną narzeczoną. o odpowiedniej pozycji społecznej i majątku. Jednak to nie ona. lecz piękna nieznajoma. Grace Donovan. którą spotyka na wakacjach nad morzem. rozpala jego zmysły. Zaprasza ją na swój jacht. Zafascynowany Grace. zrywa zaręczyny z Mariną i oświadcza się Grace. Nie spodziewa się. że ona odmówi…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Szeptane opowieści

Autor: Anna Dutkiewicz

 Magda. miłośniczka rękodzieła. prowadzi nietypowy sklep. Razem z Piotrem. swoim pracownikiem. jeździ po kraju. wyszukując interesujących artystów. Tak poznaje niezwykłych ludzi. ich kłopoty i troski. Stara się pomóc każdemu. ale sama nie do końca wie. jak wprowadzić ład w swoim życiu. Z Piotrem łączy ją coś więcej. ale Magda wciąż tkwi w nieudanym związku z Grzegorzem. Unikanie sytuacji konfliktowych. jej największa bolączka. stanie się przyczyną większości jej problemów. Wskutek nieporozumienia znajdzie się w niemałych tarapatach. Czy zaufała właściwemu mężczyźnie? Jak przetrwa najtrudniejsze chwile w swoim życiu?

„Szeptane Opowieści” tchną pogodą ducha i wiarą w lepsze jutro. Dodatkowym walorem książki są przepisy na potrawy. którymi raczą się jej bohaterowie. Dzięki nim może i Ty zaczniesz snuć swoje szeptane opowieści.

Kiedy dopadnie nas kryzys. ta książka ukoi. pomoże odnaleźć nadzieję. a przede wszystkim oczaruje dobrym klimatem. atmosferą pełną ciepła i życzliwości. Bardzo. bardzo polecam. Wzruszająca lektura. Idealna na długie wieczory!

Katarzyna Mastelarczyk. kasiek-mysli.blogspot.com

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 27prawo drogowe, honoriusz balzak, tomek na czarnym lądzie audiobook, hel 3, cień i kość pdf, tomasz kwaśniewski wiek, marek dylewski, apetyt na więcej, lidia winniczuk, radio zet sensacje 20 wieku, wydawnictwo 44 pl, hygge duńska sztuka szczęścia pdf, pan buk facebook, charles perrault kopciuszek pdf, idealna dziewczyna carrie blake pdf…