Jak przemijający cień

Autor: Antonio Munoz Molina

Podróż jako poszukiwanie siebie/Podróż jako ucieczka.

4 kwietnia 1968 roku James Earl Ray zamordował Martina Luthera Kinga. po czym podjął desperacką ucieczkę. W jej trakcie spędził dziesięć dni w Lizbonie. gdzie ubiegał się o wizę do Angoli.

I to stolica Portugalii jest tłem. a zarazem najważniejszą bohaterką tej powieści – celem trzech przeplatających się podróży: uciekiniera Raya w roku 1968; młodego Antonia. który przybył tu w roku 1987. by szukać inspiracji do napisania Zimy w Lizbonie; oraz Antonia dojrzałego. już uznanego pisarza. szukającego dziś w Lizbonie śladów tych dwóch absolutnie sobie obcych ludzi.

Jak przemijający cień. powieść oryginalna i szczera. podejmuje temat tęsknoty za przeszłością i budowania własnej tożsamości.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


https://woblink.com/product-publication/download/126193/epub

1:

:

Cena:


Co tu po nas zostanie. Saga cz. 8

Autor: Barbara Rybałtowska

Historia Zofii i Kasi. która poruszyła serca czytelników w całej Polsce. znajdzie swój wielki finał! Ich losy śledzimy od czasów II wojny światowej. teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003-2018. Jest to opowieść o miłości i sile ducha. a także o przemijaniu i wdzięczności za to. co przynosi los. O tym. że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9misje gta vc, niemiecki ćwiczenia pdf, w poświacie księżyca pdf, reduta ordona patriotyzm, przepis na miłość online, nowoczesne zasady odżywiania pdf, danuta myłek, liryki lozanskie, studia romanica posnaniensia, kobiety księży, pamiętaj o mnie, dieta mind pdf, tadeusz kubiak wiersze, adam mickiewicz pan tadeusz, bartek lis, tajny agent conrad…