ISBN

9788380171008: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/polska-polityka-spoleczna-wobec-starzenia-sie-ludnosci-w-latach-1971-2013-barbara-szatur-jaworska-127718u

Cena:


Sensory w obrabiarkach CNC

Autor: Wacław Skoczyński

Ostatnie dekady rozwoju przemysłu to ogromny postęp w technologii – celem jest: większa dokładność. wydajność i niezawodność produkcji. Można to uzyskać m.in. dzięki zastosowaniu nowoczesnych obrabiarek CNC (komputerowo sterowanych numerycznie).

Inteligentne komponenty obrabiarek CNC. w postaci integracji różnych czujników (sensorów). członów wykonawczych i oprogramowania pozwalają na monitorowanie procesów obróbki i stanów obrabiarek oraz umożliwiają aktywne wpływanie na warunki realizowanego procesu.

Głównym przesłaniem niniejszej książki jest wykazanie. że współczesne rozwiązania mechatroniczne umożliwiają największy postęp w dziedzinie rozwoju obrabiarek. Umożliwiają wzrost wydajności obróbki. jakości wytw

45: https://woblink.com/ebook/spoleczno-ekonomiczne-uwarunkowania-rozwoju-rodziny-katarzyna-szczepanska-woszczyna-martin-hronec-128142u

Cena: Martin Hronec


:

:

Cena:thiler erotyczny, jeske, gorki matka, przetrwałam życie ofiary josefa mengele pdf, edward wiszniowski, piotr suski, zew lodu, momro, kubuś puchatek rozdział 1, wychowanie pdf, przez dziurkę od klucza, domowe psy, kroniki burzowego światła, szymon hołownia corka, mark olshaker, asymetria lisa halliday, wirkus…