ISBN

9788379760749: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/magia-grudniowej-nocy-gabriela-gargas-137445u

Cena:


Dziecko z Kalkuty

Autor: Wanda Wajda

Scholka to imię niewidomego i autystycznego niemowlęcia z domu Matki Teresy w Kalkucie. Autorka. wówczas też niewidoma. wraz z polskimi zakonnicami zaopiekowała się dziewczynką. Pokonała wiele przeszkód. przywiozła ją do Polski i została jej adopcyjną mamą. Wtedy też w ich życiu zaczęły dziać się rzeczy trudne i wspaniałe.

Książka ta pokazuje krzepiącą drogę ku światłu. gdzie słabi potrafią robić rzeczy niezwykłe.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


ISBN

9788365778895: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/biala-ksiega-blockchain-pawel-oksanowicz-138301u

Cena:


Wędrówka Anamaru i inne opowiadania

Autor: Tomasz Mroczkowski

Londyńczyk. który nie może znaleźć szczęścia w życiu osobistym. wplątany w polityczne rozgrywki absolwent historii. młody Egipcjanin wyruszający w podróż. która ma odmienić jego życie. opętany żądzą zemsty mieszkaniec miasta przyszłości i mała dziewczynka. która staje się ofiarą swojej matki… Pięcioro różnych bohaterów. pięć różnych czasów historycznych. pięć różnych miejsc. I jedno pytanie: czy świat. w którym żyjemy. naprawdę jest najlepszym z możliwych?

„Wędrówka Anamaru i inne opowiadania” to utkana z burzliwych ludzkich losów narracja o problemach od lat dręczących ludzkość. Złudzenie wolności. brutalna walka o przetrwanie. niebezpieczeństwa technologicznego postępu. samotność w postmodernistycznym świecie… W tych pełnych g

28: https://woblink.com/ebook/slonce-tebrizu-julia-samadi-138370u

Cena:sprawdzian z matematyki klasa 7 figury geometryczne, renesans pdf, cultura animi, obraz starości w literaturze, głuchowski piotr, immanuel kant krytyka czystego rozumu, codename panzers faza druga, tłumaczenie wspomagane komputerowo, słodki dom pdf, skazaniec audiobook, tomasz piróg, matematyka dyskretna ross, demonolodzy ed i lorraine warren pdf, bonda nowa książka, calamity brandon sanderson, poradnik sims 4…