Pamiętnik nastolatki 13. Julia VI

Autor: Beata Andrzejczuk

Czas szybko leci. Tak naprawdę sama nie zauważyłam. kiedy stałam się dorosła. A tu tymczasem już moja podopieczna. Ala. z uroczej dziewczynki zmienia się w zbuntowaną nastolatkę i wykręca różne numery. Martwię się o nią! Czy będę potrafiła pomóc jej przejść przez ten trudny czas? Czy ona będzie chciała skorzystać z moich rad?

W szkole… jak to w szkole… raz lepiej. raz gorzej. A tu matura na karku. o czym wszyscy nam ciągle przypominają. Największe problemy mam z chemią. Na dodatek ktoś dopisał w Librusie oceny z tego przedmiotu. Ale kto? Po co? I Czy Szamanka to odkryje? Wietrzę kłopoty.

 Z kolei Natka i Maksym. którzy zawsze pozytywnie na mnie wpływają. zrobili całej naszej rodzince i przyjaciołom WIELKĄ NIESPODZIANKĘ. Jaką? Nie zdradzę Wam. Przecz

:

Cena:


Pamiętnik nastolatki 13. Julia VI

Autor: Beata Andrzejczuk

Czas szybko leci. Tak naprawdę sama nie zauważyłam. kiedy stałam się dorosła. A tu tymczasem już moja podopieczna. Ala. z uroczej dziewczynki zmienia się w zbuntowaną nastolatkę i wykręca różne numery. Martwię się o nią! Czy będę potrafiła pomóc jej przejść przez ten trudny czas? Czy ona będzie chciała skorzystać z moich rad?

W szkole… jak to w szkole… raz lepiej. raz gorzej. A tu matura na karku. o czym wszyscy nam ciągle przypominają. Największe problemy mam z chemią. Na dodatek ktoś dopisał w Librusie oceny z tego przedmiotu. Ale kto? Po co? I Czy Szamanka to odkryje? Wietrzę kłopoty.

 Z kolei Natka i Maksym. którzy zawsze pozytywnie na mnie wpływają. zrobili całej naszej rodzince i przyjaciołom WIELKĄ NIESPODZIANKĘ. Jaką? Nie zdradzę Wam. Przecz

:

Cena:pamiętnik z powstania warszawskiego miron białoszewski, terapia zajęciowa literatura, marcin rojek, bessel van der kolk, gdzie diabeł mówi dobranoc, samouczek j niemieckiego, amerykańskie pieszczochy, polska jagiellonów, katastrofy budowlane na świecie, stanisław potrzebowski, syreny anna langner, jeszcze jeden oddech, klasyfikacja budżetowa 2019, psychologia ekonomiczna tyszka pdf, bajki violety, kamerdyner audiobook, zbigniew kmieciak, podstawy ekonomii roman milewski…