ISBN

9788380643581: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/lechia-sarmaty-puny-i-slachta-szczesny-morawski-32133u

Cena:


Zaślepienie

Autor: Aga Lesiewicz

Kristin jest dobrze zapowiadającą się fotograficzką. Mieszka w modnym lofcie w londyńskiej dzielnicy Hoxton wraz ze swoim chłopakiem Antonem. twórcą street artu. Kiedy Kristin zaczyna otrzymywać anonimowe e-maile. przestaje czuć się bezpiecznie. Niepokojące załączniki wskazują na to. że nadawca zna doskonale wiele faktów z przeszłości Kristin. Wkrótce jej życie wymyka się spod kontroli.

Komu może zaufać? Czy zdoła odkryć tożsamość tajemniczego nadawcy. zanim będzie za późno?

Zaślepienie. zapierająca dech w piersiach powieść Agi Lesiewicz. będzie trzymała cię w napięciu aż do ostatniego trzasku migawki.

 

Klaustrofobiczna atmosfera grozy narasta w ekspresowym tempie. Tu nie można zaufać nikomu! Nie odłożysz tej porywającej książki aż do ostatniej strony. a dźwięk nowego e-maila

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dom polski

Autor: Małgorzata Czyńska

Z ilustracjami Joanny Grochockiej

Pomysł był prosty: zapytać ludzi związanych zawodowo z dizajnem i projektowaniem wnętrz o wygląd polskich domów. o to. jak mieszkaliśmy kiedyś. jak mieszkamy dziś. jak zmieniają się nasze gusta i o czym marzymy. Byłam też ciekawa. czy zainteresowania i pasje moich rozmówców wynikają z atmosfery ich rodzinnych domów oraz do jakiego stopnia ich własne domy są uzewnętrznieniem ich charakterów. potrzeb i poglądów. Chciałam się dowiedzieć. jak mieszkają ludzie. których projekty – meble. szkło. porcelana. tkaniny –  trafiają do wielu polskich mieszkań. Od strony materialnej domu przeszliśmy więc do historii z dzieciństwa. rodzinnych opowieści. bo dom to przecież znacznie więcej niż cztery ściany umeblowane w takim czy innym stylu. to wspomnienia. emocje. ambicje i pragnienia.  Refleksje nad domem zataczały więc coraz szersze kręgi – obejmowały kwestie obyczaju. języka. kultury. mody. urody życia. poszukiwania wzorców i mentalności Polaków. Z tych bardzo osobistych opowieści wyłaniają się historia polskiego dizajnu i historia projektowania mieszkań. uzupełnione rozmowami z historykiem sztuki i socjologiem. Termin „dom polski” okazał się bardzo pojemny. rozciągnął się na kraj. miasto. krajobraz. błękit nieba i zapach śliwek.

Małgorzata Czyńska

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


L’Affaire Lerouge

Autor: Émile Gaboriau

Célestine Lerouge. veuve. est retrouvée égorgée avec une sauvagerie effroyable. Tous les indices conduisent à un jeune homme de bonne famille. Mais quelle est la vérité? «L’affaire Lerouge» est le premier roman « judiciaire » français. Son auteur. Émile Gaboriau. crée une intrigue policière où se mêlent la construction astucieuse et l’histoire amoureuse.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9spóźnieni kochankowie pdf, mróz chyłka tom 9, zjawa horror, wylogowałeś, "łukasz kamiński", wychowanie dyrektywne, spisek renegatów, krystyna mirek saga rodu cantendorfów, likwidator czarnobyl, blanka lipińska audiobook, huna książki, owady przykłady, henryk sienkiewicz w pustyni iw puszczy audiobook, książka na rzucenie palenia, alfred szklarski tomek w krainie kangurów, samozatrudnienie krok po kroku, millennium: mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet millennium trilogy, testy klasa 2 szkoła podstawowa pdf, średniowiecze pdf, niesamowite opowieści, przeobrażenie motyla…