Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


ISBN

9788301200121: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/sensory-w-obrabiarkach-cnc-waclaw-skoczynski-128158u

Cena: Martin Hronec


Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik

Autor: Jerzy A. Ejsmont

Publikacja ta jest nowym. aktualnym wydaniem bardzo popularnej książki prof. Jerzego A. Ejsmonta dotyczącej zagadnień związanych z elaboracją amunicji. Od I wydania minęło prawie 10 lat. w związku z czym zaistniała konieczność rozszerzenia i uaktualnienia poradnika.

Elaboracja amunicji to zespół czynności. których celem jest wytworzenie w warunkach domowych pełnosprawnej amunicji. wykorzystując zakupiony proch. spłonki i pociski oraz odzyskane łuski.

Poradnik zawiera praktyczny opis takich zagadnień. jak:

elementy nabojów i ich wpływ na właściwości amunicji. samodzielne sposoby elaboracji amunicji w warunkach domowych. zasady bezpieczeństwa. tabele elaboracyjne i dane pocisków najpopularniejszych kalibró

30: https://woblink.com/ebook/czlowiek-znikad-gregg-hurwitz-maria-gebicka-frac-127499u

Cena:


Hashtag

Autor: Remigiusz Mróz

Jedna przesyłka zmieniła jej życie

„Twoja paczka już na ciebie czeka!” – brzmiała wiadomość. która wydawała się zwykłą pomyłką. Tesa nie spodziewała się żadnej przesyłki. niczego nie zamawiała w sieci – a nawet gdyby to zrobiła. z pewnością nie wybrałaby dostawy do paczkomatu. Jeśli nie musiała. nie wychodziła z domu.

Postanowiła jednak sprawdzić tajemniczą przesyłkę – i okazało się to największym błędem. jaki kiedykolwiek popełniła. Wpadła bowiem w spiralę zdarzeń. która miała zupełnie odmienić jej życie…

Gdy Tesa na nowo odkrywa swoją przeszłość. przez media społecznościowe przetacza się nowy trend. Kolejni internauci zamieszczają wpisy z hashtagiem #apsyda. I nie byłoby w tym nic dziwnego. gdyby nie fakt. że osoby te od lat uznawane były

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788380888562: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/madrosc-inteligencja-i-tworczosc-w-nauczaniu-robert-j-sternberg-linda-jarvin-elena-l-grigorenko-128922u

Cena: Linda Jarvinsto dwadzieścia, łochowski twitter, piesek marta, współczesne zagrożenia, sensacje xx wieku, podatkowa księga przychodów i rozchodów 2018 pdf, battlefield 2 multiplayer, omyłka streszczenie, rozwiedzeni, s nowak metodologia badań społecznych pdf, matematyka dla ekonomistów, erik bertrand larssen, analiza fundamentalna pdf, 365 dni ksiazka czesc 3, zadania egzamin gimnazjalny matematyka, andrzej krysiak, organizacja i techniki sprzedaży, elżbieta kryńska, simcity 4 poradnik…