Fizjoterapia Funkcjonalna. Terapie kończyny górnej w praktyce

Autor: Praca Zbiorowa

E-book zawiera najważniejsze informacje z zakresu biomechaniki kończyny górnej. treningu i rehabilitacji.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 79.9


Anioł Nakręcany

Autor: Maciej Trawnicki

Anioł Nakręcany. to historia małej dziewczynki o imieniu Gwiazdka. która posiada tajemniczą mapę. prowadzącą do Anioła Nakręcanego. który według legend spełnia marzenia. 

Dziewczynka nie wie czy jest to prawdą ale decyduję się na opuszczenie domu i udanie się w nieznaną podróż aby pomóc swej młodszej siostrze. która jest bardzo chora. Pragnie bowiem poprosić Anioła by uleczył jej siostrzyczkę: Iskierkę. gdyż jest to jedyna możliwość. Mapa prowadzi do Magicznego Lasu. pełnego niespodzianek i niesamowitych postaci. rzeczywistość tutaj nie różni się od snów i marzeń. Dziewczynka poznaje wielu przyjaciół oraz zmaga się z różnorodnymi przeciwieństwami losu. 

Anioł Nakręcany to historia przeznaczona dla dzieci. lecz zarówno one jak i dorośli łat

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 59.9nele neuhaus, gwiazda trapera, zwierzyniec bralczyk, robaki w domu zdjęcia i nazwy, centrum dialogu polsko rosyjskiego, procedury pielęgniarskie, krzysztof podemski, nawet o tym nie myśl, hegomonia, zabezpieczenie logistyczne w sytuacjach kryzysowych, michał ostrowicki, sapkowski młody, metamorfozy owidiusz pdf, testy z lektury charlie i fabryka czekolady, pliki na kindle, pielęgniarstwo opieki paliatywnej, angielski konwersacje dla początkujących pdf, ars amandi, beata nowacka, podstawy chemii analitycznej…