ISBN

9788380322950: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czas-nieprzewidziany-michal-glowinski-grzegorz-wolowiec-138612u

Cena: Grzegorz Wołowiec


ISBN

9788395137396: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:


ISBN

9788395317705: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/dzwony-upiorne-wydanie-dwujezyczne-polsko-angielskie-charles-dickens-140382u

Cena:


Florence Grace

Autor: Tracy Rees

Florence Buckley jest sierotą i mieszka w Kornwalii. tajemniczej krainie wichur i wrzosowisk. Mimo trudnych warunków jest zadowolona ze swojego losu. Piękno przyrody sprawia. że czuje się wolna i szczęśliwa. Czy wypada oczekiwać od życia więcej?

Kiedy Florrie kończy piętnaście lat. poznaje sekret. który wywraca jej świat do góry nogami. Okazuje się. że jest spokrewniona z bogatą rodziną Graceʼów należącą do londyńskiej śmietanki towarzyskiej. Z dnia na dzień przenosi się ze wsi do stolicy. z biedy do luksusu.

Czy jednak nowe życie spodoba się dziewczynie z wrzosowisk? Czy oderwana od wszystkiego. co ją ukształtowało. nauczy się zasad rządzących nowym. dziwnym światem? Czy oprze się pokusom? A może pozwoli porwać namiętności do tajemniczego i mrocznego Turlingtona Graceʼa?

„Tracy Rees to nowa mistrzyni romansu historycznego”.

LUCINDA RILEY. autorka bestsellerów „Sunday Timesa”

„Wyjątkowo mądra. inteligentna. głęboka książka. Można odnieść wrażenie.

że zawiera odpowiedzi na połowę pytań zadawanych przez życie”.

JOANNA COURTNEY. autorka The Chosen Queen

Tracy Rees urodziła się w południowej Walii. Ukończyła Uniwersytet Cambridge i przez osiem lat z powodzeniem zajmowała się zawodowo pisaniem tekstów typu non-fiction. Pracowała jako terapeutka i prowadziła szkolenia w tej dziedzinie. Zwyciężczyni konkursu „Search for a Bestseller” Richarda i Judy oraz laureatka nagrody LoveStories na najlepszy romans historyczny.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788395323911: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/emma-jane-austen-141221u

Cena:naga prawda vi keeland, dominik gzyra, kazimiera sztuka, gnojaki, grzegorz szymanik, organiczne zaburzenia psychiczne, elle kennedy ryzyko pdf, ebooki za darmo do pobrania, ta sama, bad saint monica james pdf pl, uniesienie lauren kate, niemcy kruczkowski, chemia nowej ery 3 pdf, kod rabatowy beck, angielski słownictwo c2 pdf, determinanty konkurencyjności, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, boże igrzysko audiobook, najlepszy trener, największe owady w polsce…