Ósmy cud świata

Autor: Magdalena Witkiewicz

Czy historia sprzed lat. usłyszana przypadkowo na drugim krańcu świata. może wpłynąć na nasze losy?

 

Kilka romantycznych chwil. przeżytych w czasie urlopu w Azji. budzi w Annie. trzydziestokilkuletniej singielce. dawno uśpione uczucia. Kobieta podejmuje decyzję. która na zawsze może zaważyć na życiu kilku osób. Jednak szczęście. będące pozornie w zasięgu jej ręki. rozsypuje się nagle niczym domek z kart.

 

‚Ósmy cud świata’ to opowieść o tym. że czasami trzeba zbłądzić w ciemnym lesie. by wreszcie znaleźć się na rozświetlonej polanie. A pierwszy promień słońca można niekiedy znaleźć ukryty w niepozornej. maleńkiej kopercie. zamkniętej w morskiej muszli przywiezionej z wakacji.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Vingt ans après

Autor: Alexandre Dumas

«Vingt ans après» c’est imposant volume et une suite du premier opus «Les trois mousquetaires» et le dernier chapitre de cette grande fresque littéraire est «Le vicomte de Bragelonne». Vingt ans ont passé et les temps ont bien changé. Paris est secoué par les soubresauts de la Fronde. Si D’Artagnan parvient à retrouver et à rallier ses quatre amis. nul doute que la Fronde entière sera forcée de plier le genou devant eux…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Mądrość i cuda świata roślin

Autor: Jane Goodall

Zdumiewająca i pouczająca opowieść o świecie roślin!

Choć znana jest głównie jako wybitna specjalistka życia szympansów i osoba nieustająco walcząca o polepszenie warunków ich życia. która zmieniła nasze rozumienie naczelnych i nas samych. głęboka miłość Jane Goodall do natury i zakrojony na światową skalę aktywizm obejmuje także królestwo roślin. Rozumie coś. co wielu zdaje się umykać: bez roślin. bez drzew – wymrzemy. Nasz gatunek zniknie z powierzchni ziemi. I że jesteśmy na najlepszej drodze do samozagłady. 

 

Autorka przygląda się naszej zależności od roślin jako pożywienia. lekarstw dla ciała i ducha. Mówi. jak można pomóc przy naprawianiu szkód. które wyrządziliśmy przyrodzie. Opowiada o nowych badaniach. pokazujących skomplikowane sposoby. w jakie niekt

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12kings of avalon poradnik, zarządzanie. teoria i praktyka, bajka o owieczkach, poradnik fallout 4, słownictwo angielski c1 pdf, ochrona praw dziecka w polsce, księżniczka marsa pdf, komu bije dzwon pdf, ewa abart, asiunia lektura pdf, bartosz roch nowik, retrokonwersja, moc pozytywnego myślenia pdf za darmo, lou duva książka, syzyfowe prace streszczenie szczegółowe, glukhovsky metro, erin beaty, nothomb…