Star Force. Tom 4. Podbój

Autor: B.V. Larson

Kolejny rozdział bestsellerowej serii B.V. Larsona. króla Amazona. Wielka międzygwiezdna wojna między robotami a istotami żywymi trwa. Siły Gwiezdne ponownie muszą powstrzymać maszynowych najeźdźców – ale jak?

Kyle’owi Riggsowi udało się uwolnić Ziemię od makrosów. jednak za ogromną cenę. Wielkie maszyny już mu dłużej nie ufają. Jak wściekły pies. musi zostać wyeliminowany. a razem z nim Siły Gwiezdne. Jeśli ten plan się powiedzie. ludzkość czeka zagłada.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Wzniesienie

Autor: Milen Ruskow

Napisana stylizowanym. niepowtarzalnym językiem powieść. wciąga od pierwszej strony w wir dramatycznych wydarzeń i komicznych sytuacji. z maestrią przeplatanych barwnymi opisami i „filozoficznymi” rozważaniami bohaterów.

Jest rok 1872. W Bułgarii pod panowaniem tureckim toczy się walka o wolność. o prawo do tożsamości narodowej. o język. sztukę. literaturę i religię. Jest to czas odrodzenia narodowego. także czas działalności rewolucyjnej. partyzanckiej i zbójnickiej.

Czytelnik poznaje tę rewolucyjno-rozbójnicką rzeczywistość z perspektywy słabo wykształconego. prostolinijnego Gicza i jego wiernego towarzysza Asencza. Uzbrojeni w pistolety i książki buntownicy wyruszają z miasta Koteł. by przyłączyć się w górach do jednej z grup rewolucjonistów. Razem z nimi biorą udział w napadz

:

Cena:


:

:

Cena:


Uwielbienie i dziękczynienie

Autor: Jeff Cavins

  • Czy chciałbyś nauczyć się nowej metody radzenia sobie z trudnościami? 
  • Czy miałbyś ochotę poznać strategię walki z problemami. jaką proponuje Bóg?
  • Czy nie uważasz. że warto by było umieć reagować na przeciwności. jakich doświadczasz. w sposób. który byłby w stanie przemienić zarówno ciebie. jak i okoliczności twojego życia?

O tym właśnie jest ta książka.

Jej autor. podążając za Słowem Bożym. proponuje: Gdy wpadniesz w tarapaty. najpierw podziękuj Bogu. a potem Go uwielbij! 

Czy to nie szalony pomysł? W trudnych chwilach nasza postawa wobec Boga jest zwykle dosyć roszczeniowa: chcemy. by nas wyciągnął z kłopotów. Czasem potrafimy nawet zdobyć się na deklaracje poprawy życia lub rezygnacji ze złych nawyków. Ale dziękować Bog

23: https://woblink.com/ebook/lila-cezary-andrzej-krajewski-31324u

Cena:


ISBN

9788301195076: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/przechytrzyc-murphy-ego-czyli-matematyka-na-co-dzien-jakub-szczepaniak-31203u

Cena:


Bez uczuć

Autor: Mia Sheridan

Nieszczęśliwa miłość do Lydii odebrała Broganowi wszystko. Ciężko zraniony staje się wyrachowany i skupia się na swoim biznesie i na zemście. Bo miłość wcale nie jest cierpliwa ani łaskawa.

Życie Lydii wyglądało kiedyś zupełnie inaczej – była bogata. bezpieczna i kochana. Teraz fortuna się od niej odwróciła. Rodzinna firma znalazła się na skraju bankructwa. lecz Lydia zrobi wszytko. by ją uratować. Gdy na jaw stopniowo wychodzą tajemnice jej bliskich. dziewczyna odkrywa. że niebezpieczeństwo może grozić także jej. Nie przypuszcza jednak. że największy cios padnie z najmniej spodziewanej strony…

Czy w sercach Lydii i Brogana na nowo zakwitnie miłość. chociaż wybrali życie bez uczuć?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena:


Captives of the Desert

Autor: Zane Grey

Trying to save the life of an Indian child when he’s thrown from his horse. John Curry falls into the arms of a lonely married woman with a jealous. scheming husband. Unless Curry revives his mission of mercy. three people will die – and the first one will be Curry. Here is all the thrilling action. color. and romance of the Old West. exciting tales that make your blood tingle! Ruthless bandits in a lawless land: fearless men and the brave women they fought for. The roar of blazing guns. the awesome silence of prairie and canyon. „Captives of the Desert” has its social commentary on the sacredness of marriage. and its religious undertones – how the desert can take hold of a person and fashion them into its own image. or can exert a force. of an inexplicable kind. to bring peace and contentment over the soul – a communing with God.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51król edyp interpretacja, refleksoterapia stopy, komunikowanie polityczne, książka jezus mówi do ciebie, pies i klecha, louise jensen siostra, literatura dla dzieci i młodzieży, ecgo, the witness zagadki, jaszczur balzac, bochenek tom 2 pdf, czesław bielecki pochodzenie, andrzej jaskulski, duchowe życie zwierząt pdf, outsaiderka…