ISBN

9788380643604: Wydawnictwo

Format

12.5: https://woblink.com/ebook/dzieje-lisowczykow-w-czterech-tomach-tom-i-wojciech-dzieduszycki-wojciech-debolecki-32138u

Cena:


ISBN

9788380644090: Wydawnictwo

Format

8: https://woblink.com/ebook/reformacja-w-polsce-kazimierz-chodynicki-32272u

Cena:


ISBN

9788393494217: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-wychowania-czyli-jak-pomoc-dziecku-i-zadbac-o-siebie-agnieszka-wrobel-32366u

Cena:


Wizaż śmierci

Autor: Ewa Dudziec

Pod Białymstokiem znaleziono ciała dwóch modelek – ofiar handlarzy narządami. Do międzynarodowego śledztwa zostaje włączona agentka CBŚ. pracująca pod przykrywką wizażystki. Razem z konsultantem z FBI. sprawdzają powiązania handlarzy z lokalnym show-biznesem. Kolejne. zdobyte dowody przynoszą jedynie więcej pytań niż odpowiedzi. Gdy w końcu elementy układanki zaczynają do siebie pasować. handlarze ludzkimi organami odkrywają ściśle strzeżoną tajemnicę amerykańskiego agenta i szantażują go.

 

OPINIE

 

Temat. który był jakiś czas temu tzw. plotką miejską. ożył na kartach książki. Nie mogłam się oderwać od czytania. bo byłam ciekawa dalszego ciągu. Mam nadzieję. że pozostawiona na końcu furtka. to wstęp do kolejnej.

:

Cena:


Health at your request Volume 1

Autor: Józef Słonecki

Can you take care about your health?

How can you take care about your health if you do not know what is health?

If you have no knowledge. you will fall for anything.

This is the book about health. your health and only health!

Let me tell you about an institution that focuses exclusively on diseases is called… health care. Is it a mistake or a well thought out intrigue designed to camouflage reality? How much human misery could be avoided if people called it by its real name – disease service?

If this were to be the case. many of us would wonder whether this is the institution we should count on if we really care about our own health. Instead… if doctors represent health care. it means that they must be qualified to take care of the health of their patients. and… you can entrust them fully with one

:

Cena:harlan coben audiobook, dotyk crossa 5 pdf, balet ktory niszczy, alfie kohn, douglas miasto, standardy i procedury pielęgniarskie, lego harry potter: lata 1–4, podstawy biochemii kączkowski pdf, kanalii, melchior wańkowicz rodzina, biomechanika kliniczna błaszczyk pdf, kozacy 1 download, słownik medyczny łacińsko polski, przygody tomka sawyera ebook, lego city tajny agent wymagania, perska zazdrość pdf, audiobook darmowy…