Aplikacje mobilne. oraz interaktywne komponenty www. Adobe Animate

Autor: Krzysztof Wołk

Niniejsza książka jest poświęcona aplikacji Adobe Animate. która umożliwia tworzenie zarówno aplikacji mobilnych na systemy Android oraz iOS. aplikacji na komputery stacjonarne PC. MAC. Linux oraz interaktywnych komponentów na nowoczesne strony WWW napisane w HTML 5. Czytelnik pozna podstawy programowania obiektowego oraz samego projektowania nowoczesnych aplikacji. Wszystko na podstawie przyjaznych przykładów opatrzonych w serie ćwiczeń do wykonania dla czytelnika. Przydatna będzie wiedza związana z graficznymi aplikacjami Adobe. aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny. Zachęcam również zapoznać się z HTML 5. o którym piszę w innej książce.

SPIS TREŚCI:

WSTĘP

1. WPROWADZENIE DO ADOBE ANIMATE

2

29.9: https://woblink.com/ebook/kompetencje-bez-tajemnic-rozwijanie-kompetencji-to-nie-czary-daniel-hunziker-140321u

Cena:


Odważ się żyć

Autor: Dawid Piątkowski

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

 

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

 

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejs

Chrąchol-Barczyk Urszula: Autor

Cena:


Ukryte trucizny. Co stale niszczy Twoje zdrowie i jak tego unikać

Autor: dr Joachim Mutter

Wyleczyć nieuleczalne

 Autor przeżył dwa nierozpoznane zatrucia metalami ciężkimi. co wzbudziło jego zainteresowanie przyczynami i terapią schorzeń przewlekłych. Od tego momentu niesie pomoc i uzdrawia pacjentów z chorobami. które często uważane są za nieuleczalne. Jego holistyczne podejście obejmuje medycynę żywienia. środowiskową. naturalną. a także leczenie mikroskładnikami odżywczymi.

 Sprawdź. co zatruwa Twój organizm

 Dzięki tej publikacji dowiesz się. jakie są najczęstsze trucizny i toksyny środowiskowe oraz w jaki sposób ich unikać. Poznasz sposoby na skuteczne oczyszczanie i odtruwanie organizmu. a także wspomożesz go dobrze dobraną suplementacją.

Przestań się zatruwać!

27.3: https://woblink.com/ebook/zranione-roza-dorn-damian-140580u

Cena:


Ludzie elektryczni

Autor: Edmund Jezierski

Paryż został zelektryzowany.

 Paryż. którego chyba nic już w świecie zadziwić nie może. rozentuzjazmowany został artykułem. zamieszczonym na naczelnym miejscu w dzienniku „Matin“. i zwracającym uwagę olbrzymim tytułem:

 „Kolonizacja Sahary“.

 A potem dopiero szło. co następuje:

 Francji przybywa potężny szmat ziemi. Sahara. ta piaszczysta. bezpłodna Sahara zamienić się ma w krainę zdolną do uprawy. rodzącą zboża. wino. pokrytą zielenią. Wykwitną na niej ludne kolonie. miasta. powstaną fabryki i zakłady przemysłowe. które zajmą się eksploatacją bogactw mineralnych. spoczywających w łonie ziemi. pod piaszczystą powierzchnią.

 Miliony ludzi. cierpiących biedę i głód. znajdą zarobek. znajdą chleb. a nawet dostatek. W ten sposób choć w części rozwiąz

:

Cena:czołgi z 2 wojny światowej, dobry pan, lynne farrow jod leczy pdf, obciążenia budynków i konstrukcji budowlanych według eurokodów, podstawy ekg, ksiązki online, bez znaczenia, for honor poradnik, gleboznawstwo mocek pdf, męskie fantazje, na wskros, odkrywamy na nowo podstawy przedsiębiorczości, adam dziadek, devlin jennifer l. armentrout pdf, piraci z karaibow 3, beata nowacka, zapis sftr, mahdiego, jan kulczyk biografia niezwykła, katarzyna mroczek…