ISBN

9788301199845: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/rolnictwo-precyzyjne-stanislaw-samborski-124623u

Cena:


ISBN

9788363444129: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/judenjagd-polowanie-na-zydow-1942-1945-jan-grabowski-125416u

Cena:


ISBN

9788394941451: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nasz-chlopak-dobromila-jankowska-daniel-magariel-maria-wirchanowska-126020u

Cena:


Prawo przedsiębiorców. Przewodnik po zmianach przepisów

Autor: Dominik Majewski

Prezentujemy Państwu jedyną na rynku publikację. w której przedstawiono szczegółowe porównanie przepisów ustawy z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej z nowymi przepisami. tworzącymi łącznie tzw. Konstytucję Biznesu. które są zawarte w:

● ustawie z 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o zasadach uczestnictwa przedsiębiorców zagranicznych i innych osób zagranicznych w obrocie gospodarczym na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy;

● ustawie z 6 marca 2018 r. o Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Przygotowaliśmy ją z myślą o

:

Cena:


Jak rozliczać pracowników delegowanych w zakresie podatków i składek

Autor: Izabela Nowacka

Publikacja omawia najważniejsze zagadnienia związane z rozliczaniem pracowników delegowanych zarówno do krajów UE i jak i spoza UE dotyczące podatku dochodowego od osób fizycznych i składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne. W praktyczny sposób pokazano zasady obliczania należności budżetowych od przychodów pracowników osiąganych na terytorium innych krajów niż Polska. Całość wzbogacają liczne przykłady przedstawiające metodykę sporządzania list płac dla wskazanej grupy zatrudnionych. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9i nie było już nikogo charakterystyka postaci, e book za darmo, wymyśliłam cię książka, urosnąć, elokwencją, postawa legalistyczna, marek groński, wizje czyli jak nauka zmieni świat w xxi wieku, szatan z siódmej klasy pdf, modyfikowany węgiel, justyna ożegalska-trybalska, wirus judasza, world war heroes poradnik, magiczne drzewo tajemnica mostu, prawa i obowiązki dzieci, kamys dariusz, wyśpij się, torchlight poradnik…