Ludzie. ludzie… 2

Autor: Ewa Woydyłło

Możesz jednocześnie lubić siebie i zmieniać się na lepsze!

W poprzedniej książce zatytułowanej Ludzie. ludzie… Ewa Woydyłło pokazywała nam lustro. w którym mogliśmy się przejrzeć – z uśmiechem. zawstydzeniem. satysfakcją lub złością. Ceniona terapeutka błyskotliwie i zwięźle przedstawiała portrety różnych typów ludzi w oparciu o jedną dominującą cechę. na przykład kłótliwych. perfekcjonistów czy malkontentów.

Po świetnym przyjęciu tej książki i wielu rozmowach z czytelnikami Ewa Woydyłło postanowiła kontynuować temat. opierając się na własnych obserwacjach i ogromnym doświadczeniu terapeutycznym. Znów możemy rozpoznawać siebie lub innych w trzynastu nowych opowieściach cenionej psycholog. W galerii Ewy Woydyłło tym razem pojawiają się między innymi nieśmiali. genialni. bałaganiarze i przesądni. Autorka skłania nas do jeszcze głębszej refleksji nad tym. kim jesteśmy. Przyjrzyjmy się sobie i zacznijmy dobre cechy pielęgnować. a złych powoli się wyzbywać.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 23.9


1

:

:

Cena:rousseau filozofia, joanna wojdon, świat islamu, demony dobrego dextera, lead kylie scott pdf, tappi i urodzinowe ciasto, krzysztof czarnota, co to są artykuły henrykowskie, chrzanowska pedagogika specjalna pdf, tragedia sofoklesa krzyżówka, jak się gra w podchody, infekcja tess gerritsen, prawda jest, społeczna odpowiedzialność biznesu pdf, łapiński szmata, rolska, psychologia ekonomiczna tyszka pdf, bieleń, krzysztof gosztyła…