Noc w Las Vegas

Autor: Anna DePalo

Belinda Wentworth i Colin Granville pochodzą ze starych angielskich rodów. skłóconych ze sobą od stuleci. Gdy poznają się w Las Vegas. wiedzą dobrze kim są. lecz namiętność jest silniejsza. Biorą ślub i spędzają cudowną noc. Rano Belinda uświadamia sobie. co zrobiła. i ucieka od męża. prosząc. by unieważnił małżeństwo. Dwa lata później. gdy staje przed ołtarzem z innym mężczyzną. zjawia się Colin. Twierdzi. że Belinda jest jego żoną…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:


Komedia omyłek

Autor: William Shakespeare

Farsa Szekspirowska oparta na motywie bliźniąt. które ciągle ze sobą mylono. Bliźnięta rozdzielone w dzieciństwie. dwaj identyczni chłopcy. którzy nie wiedzą o sobie nawzajem. a w dodatku nagle pojawiają się w jednym mieście – z tego musi zrodzić się prawdziwa komedia omyłek. Utwór pełen humoru sytuacyjnego. który rozbawi do łez największych maruderów.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 3.66


Działalność innowacyjna i badawczo-rozwojowa – ulgi i rozliczenia rachunkowe

Autor: Aneta Szwęch

Podatnicy CIT i PIT mogą korzystać z ulgi na działalność badawczo – rozwojową. Ulga ta polega na możliwości odliczenia od podstawy opodatkowania kosztów uzyskania przychodów. które zostały poniesione na działalność badawczo – rozwojową. zwanych dalej kosztami kwalifikowanymi. W opracowaniu przedstawiamy. kiedy i jak podatnik może skorzystać z tej ulgi i jak powinien prowadzić ewidencje konieczne do skorzystania z tego prawa. Dodatkowo przypominamy o preferencjach podatkowych dla działalności badawczo rozwojowej w VAT.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788379492138: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/wladcy-nocy-zlodzieje-snow-eugeniusz-debski-31145u

Cena:


ISBN

9788365781246: Wydawnictwo

Format

31.3: https://woblink.com/ebook/pocztowki-z-grecji-victoria-hislop-andrzej-szulc-30654u

Cena:maciej jaskot, czarne stopy opracowanie, eador władcy rozdartego świata, six sigma książka, marcin pawełczyk, audiobooki do pobrania za darmo, misja pdf, zwiąż się ze mną pdf, nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham książka, dziary więzienne, ph kotler, pataki, glebia challengera, mężczyźni którzy nienawidzą kobiet.pdf chomikuj, opowieści z biura duchów…