Smartfon również dla seniora

Autor: Marek Smyczek

Książka „Smartfon również dla seniora” dedykowana jest wszystkim osobom chcącym w pełni poznać i wykorzystać możliwości współczesnego smartfona. Zdarza się. że nowoczesne telefony użytkujemy już od dawna ale bardzo często ograniczamy się tylko do podstawowych czynności jakimi są dzwonienie czy pisanie SMSów. Czasami nie wiemy o tym. że smartfonem możemy sterować naszym telewizorem lub użyć go jako urządzenie udostępniające Internet naszemu laptopowi lub innemu urządzeniu mobilnemu.

Książka adresowana jest również dla każdego seniora. który coraz częściej w ręku trzyma smartfona i zastanawia się w jaki sposób skontaktować się ze swoim wnukiem. odebrać jego zdjęcie. zobaczyć profil znajomego na Facebooku. czy też przykładowo poprowa

37: https://woblink.com/ebook/pierwszy-taniec-izabela-zak-32071u

Cena:


ISBN

9788380643406: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/tajemnice-mazdaznanu-eugeniusz-polonczyk-32104u

Cena:


Modoterapia

Autor: Antonina Samecka

Ubrania opowiadają twoją historię. nawet kiedy milczysz. Decydują o tym. jak odbierają cię inni. ale przede wszystkim. jak ty odbierasz samą siebie. W tej książce znajdziesz prostą instrukcję obsługi mody. Dowiesz się. co zrobić. by ubrania dodawały ci pewności siebie. Jak ubranie wpływa na emocje? Czy ubrania mogą zmienić osobowość? Czy moda pomaga w osiąganiu celów? Odpowiadają między innymi Karolina Sulej („Wysokie Obcasy”). Maja Naskrętska („Pani”). Piotr Zachara (wieloletni naczelny magazynu „In Style”).

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 34.9


Przyducha

Autor: Maciej Piotr Prus

Przyducha następuje wtedy. gdy zmniejsza się ilość tlenu w zbiorniku wodnym. Ryby wykonują gwałtowne ruchy. podpływają blisko powierzchni. próbują łapać powietrze. w końcu giną. Podobny proces dotyka bohaterów powieści Przyducha Macieja Piotra Prusa. Atmosfera świata. a w tym wypadku światem jest Kraków. zagęszcza się. przestrzeń do życia się kurczy. z dnia na dzień rozpada się znana rzeczywistość. Wszystko tonie w smogu i dymie. a żeby przemieszczać się pomiędzy dzielnicami miasta potrzebne są specjalne przepustki. Pojawia się strach. terror i inwigilacja.

Wydawnictwo: Korporacja Ha!art

Cena: 20cukier sól tłuszcz, upaniszady pdf, 100 taktycznych zasad sprzedaży, wirusologia lekarska pdf, starość w tekstach kultury, adres kindle, anatomia uległości pdf, stanisław bieleń, dariusz zając, hiszpańskie thrillery 2017, oświecenie w polsce prezentacja, streszczenie rozdziałów ania z zielonego wzgórza, o poprawie rzeczypospolitej, najbogatszy człowiek w babilonie pdf, oznaczona w matematyce…