Metodyka nauczania języka niemieckiego

Autor: Zofia Chłopek

Praktyczny i interaktywny podręcznik przygotowujący do nauczania języka niemieckiego. Niezbędnik dla początkujących nauczycieli oraz studentów germanistyki lub lingwistyki

stosowanej. do wykorzystania na ćwiczeniach z metodyki. Główną ideą książki jest zgromadzenie w jednym miejscu wiadomości na temat najważniejszych problemów. z którymi styka się nauczyciel. Publikacja łączy rozmaite perspektywy metodologiczne

i dyscyplinarne: językoznawczą. psychologiczną. dydaktyki i komunikacji. przyswajania języka.

Książka zawiera podstawowe informacje z zakresu glottodydaktyki. ale też skupia się na indywidualnych doświadczeniach zdobytych w trakcie uczenia się i nauczania języków obcych. Prezen

https://woblink.com/product-publication/download/135655/epub: 1

Cena:


Intuicja – boski drogowskaz na co dzień. Pokarm dla duszy

Autor: Doreen Virtue

Nie wszyscy jesteśmy świadomi. że niewłaściwa dieta ma ogromny wpływ nie tylko na nasze ciało. ale również na zdolności mentalne. Odżywianie wpływa zarówno na nasz styl życia. jak i sposób. w jaki odbieramy wiadomości od Boga. Z książki dowiesz się. które produkty spożywcze zwiększą Twoje intuicyjne zdolności i poprawią zdrowie fizyczne. Specjalistka od zaburzeń odżywiania i naturopata zajmujący się ziołolecznictwem. dzielą się z Tobą praktycznymi sposobami. abyś mógł wzmocnić swoje dary duchowe poprzez proste zmiany w diecie. Rozwiniesz i zaczniesz wykorzystywać jasnoczucie. jasnowidzenie. jasnosłyszenie oraz jasnopoznanie. aby zwiększyć swoją energię życiową. Nauczysz się łączyć żywność z energetyzującymi technikami duchowymi. Pokarm dla duszy. korz

39.3: https://woblink.com/ebook/twoje-wewnetrzne-swiatlo-odkryj-siebie-zmien-zycie-i-swiat-campbell-rebecca-136148u

Cena:nasz dom film, erich daniken, warrenowie książka, książka anji rubik, afryka kazika książka, rzeka kłamstw, jo nesbo mobi, luca vitiello cora reilly pdf pl, odważne dusze pdf, ładna cera po 40, jacek komuda banita, metro 2035 pdf, kwieciński śliwerski pedagogika tom 1 pdf, tpm pdf, vincent sarah brianne pdf pl…