Nie obrażaj się na Boga

Autor: Kinga Baran

Losy trzech sióstr. problemy. smutki i radości. przeplatające się z Obecnością Boga w ich życiu. Mimo tego. że mają odmienne osobowości. style życia i całkiem się od siebie różnią. to wciąż potrzebują swojej obecności.

Pistis zostaje wysłana do szkoły sportowej. wbrew swojej woli. Później zastanawia się nad wstąpieniem do zakonu. Po drodze. przeżywa perypetie z mężczyznami i rozterki swojej wiary. Na końcu spotyka wielką miłość.

Elpis jest singielką. Utrzymuje. że lubi swoje życie. takim jakie jest. W głębi duszy ogromnie pragnie miłości. Kiedy już znajduje swojego księcia. ten po czterech latach ich związku. nagle zaczyna się wycofywać.

Agape jest najmłodsza. przez co nie łączy ją z siostrami silna więź. Nie

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788365648266: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133982u

Cena:


Catch her in the rye

Autor: Krzysztof Kuźniar

Kilka dni z życia siedemnastoletniego chłopaka. który u progu dorosłości postanawia wybrać się w spontaniczną podróż do Francji. Zostawia za sobą wszystko to. co go przytłaczało. i pozwala się poprowadzić drodze. Tylko on. jego motocykl i zmieniające się jak w kalejdoskopie. zachwycające krajobrazy – czy trzeba czegoś więcej do szczęścia?

Ta niezwykła historia jednej podróży utkana jest z mglistych wspomnień. tęsknot za tym. co minione i planów cierpliwie czekających na realizację. Pierwszy seks. pierwsza miłość. pierwszy alkohol… Melancholia miesza się z humorem. przeszłość z przyszłością. a pewne jest tylko jedno: żeby odnaleźć swoje miejsce na ziemi. trzeba najpierw się zgubić.

Ściemniało się. gdy dojeżdżałem do znajomych p

20: https://woblink.com/ebook/liczone-w-latach-joanna-chodak-133769u

Cena:


Uczymy dzieci programowania

Autor: Bryson Payne

Uczymy dzieci programowania to przewodnik dla rodziców i nauczycieli. przeznaczony do uczenia dzieci podstaw programowania i rozwiązywania problemów za pomocą Pythona. potężnego języka wykorzystywanego na zajęciach uniwersyteckich i przez firmy technologiczne. takie jak Google i IBM.

Informacja o autorze/ redaktorze:

Dr Bryson Payne od ponad 15 lat wykłada informatykę na Uniwersytecie w Północnej Georgii. Uczył również matematyki oraz programowania na poziomie szkoły średniej. Kontynuuje swoją pracę w szkołach K-12. aby promować edukację technologiczną.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 79


Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii

Autor: Danuta Dyk

Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki stanowi złożoną i pełną wyzwań dziedzinę pielęgniarstwa. która wymaga od pielęgniarek stałego aktualizowania wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych.

Książka stanowi źródło aktualnej wiedzy z zakresu podstawowych i zaawansowanych procedur medycznych i opisuje współudział pielęgniarki w świadczeniach diagnostyczno-terapeutycznych realizowanych na rzecz pacjenta znieczulanego i w stanie zagrożenia życia.

Zagadnienia dotyczące opieki pielęgniarskiej przedstawiono w formie zaplanowanego. zorganizowanego. celowego działania realizowanego z wykorzystaniem struktury klasyfikacji diagnoz pielęgniarskich.

Wydawnictwo: Wyda

Cena:


Oswoić alergie

Autor: Myłek Danuta

Dr n. med. Danuta Myłek − jeden z najlepszych polskich alergologów − w swojej pięćdziesięcioletniej praktyce łączy rzetelną wiedzę lekarza z naukami z pogranicza medycyny oraz najnowszymi wynikami badań naukowych. W tej książce wprowadza nas w tajniki fascynującego świata alergii. Wyjaśnia mechanizmy powstawania uczuleń i zdradza. jak rozpoznawać i leczyć choroby z nimi związane. Ta wiedza ma nam dać świadomość. bez której trudno wyzdrowieć. Tylko pacjent umiejący sobie uzmysłowić procesy zachodzące w jego organizmie. zrozumie. jak ważne jest wprowadzenie zmian w codziennym życiu i wsparcie wysiłków lekarza. Zdrowy styl życia to klucz do sukcesu.

Dr Myłek zabiera nas w niezwykłą podróż po świecie alergologii. Zdradza przyczyny tej powszechnej

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29audibook, perska miłość pdf, teksty kultury, fitoterapia i leki roślinne, etos co to, rebel fleet, fraszka na młodość interpretacja, transformacje zdań angielski ćwiczenia pdf, tabliczka mnożenia do 30 sprawdzian, poczet królów i książąt polskich pdf, architektura średniowieczna, historia języka, współczesne konflikty zbrojne na świecie, posłaniec książka, kult przodków, tomasz witkowski zakazana psychologia, o dobrym jedzeniu…