Turbometabolizm. Jak zapobiec otyłości. cukrzycy. chorobom serca i innym dolegliwościom metabolicznym

Autor: Vij Pankaj

Misją Autora jest pomaganie ludziom spowalniać proces starzenia się i zoptymalizować stan ciała na całą długość życia. Swój program opiera na diecie o niskim indeksie glikemicznym. przeciwzapalnej. praktykowaniu regularnej aktywności fizycznej. medytowaniu i wysypianiu się. Teraz i Ty dowiesz się. dlaczego warto mieć turbometabolizm. Poznasz syndrom metaboliczny będący przyczyną leżącą u źródeł chronicznych chorób. Wdrożysz holistyczne podejście do leczenia cukrzycy u osób otyłych i zrozumiesz znaczenie wody w diecie. Opanujesz stres zanim on zapanuje nad Tobą. nauczysz się zdrowo wysypiać i poznasz superżywność. suplementy oraz przepisy na najzdrowsze dania. Zaczniesz także efektywnie wykorzystywać indeks glikemiczny i t

24.99: https://woblink.com/ebook/swit-miedzy-dobrym-i-zlym-marta-krajewska-bernadeta-lesniowska-gustyn-135738u

Cena:


ISBN

9788365846327: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czego-nie-powie-ci-lekarz-o-chorobach-nowotworowych-bozena-przyjemska-136753u

Cena:


Business English. Jak pisać skutecznie po angielsku

Autor: Fiona Talbot

Język angielski

Poziom B2

Nie bądź zwykłym entuzjastą #mediów społecznościowych. To pasja. a nie żargon korporacyjny. przyciąga uwagę we wszystkich rodzajach komunikacji biznesowej.

Jeśli pracujesz w biznesie (albo przygotowujesz się do podjęcia pracy zawodowej) i zdajesz sobie sprawę z niezaprzeczalnego faktu. że słowo pisane zajmuje dziś centralną pozycję w komunikacji biznesowej. jest to dla ciebie idealne wprowadzenie w business English. Zawarte w książce szczegółowe. oparte na konkretnych zadaniach wskazówki zapewnią ci zestaw narzędzi. dzięki którym rozwiniesz wysoko cenione umiejętności komunikacyjne.

Książka jest w równym stopniu skierowana do osób. dla których angielski jest pierwszym językiem (native speakers). jak i do

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99górna małgorzata nie ma jak w przedszkolu, bolesław orłowski, jak zmienic siebie, film dunkierka za darmo, głosy z zaświatów mróz, sekret którego nie zdradzę pdf, podstawy biotechnologii przemysłowej pdf, powiedział mi wróżbita, agnieszka stabro, ludzka rzecz, adam sitarek, uleczę twe serce, polacy w wehrmachcie pdf, sens życia i sens wszechświata, spektroskopia impedancyjna, zadania z matematyki kl 3 szkola podstawowa, nie ma jak u mamy, mizantropem, czeszejko sochacka, repetytorium leksykalne niemiecki, pieśń lodu i ognia ebook…