Shavrill – Prośba i Żądanie

Autor: Tomasz Kołomyjski

„Shavrill – Prośba i Żądanie” Tomasza Kołomyjskiego to powieść fantasy. która przenosi czytelnika w nowy wymiar fantastyki. Książka przedstawia historię jedenastu postaci. których losy splatają się ze sobą. Fragmenty ich biografii z przywołanych wspomnień będą miały kluczowe znaczenie dla historii Efferenu – świata aniołów. dżinów. tytanów. elfów. bestii. duchów. diabłów. demonów i ifrytów. żyjących w Królestwie Elfów. Otchłani i Celestii. Poznajemy refleksyjne. ciekawe świata osobowości. zainteresowane tym kim są i skąd pochodzą. uwikłane w sieć własnych intryg. Na przykład Elfy. istoty kochające się w pięknie. magii oraz życiu rodzinnym to pod wieloma względami przeciwieństwo współczesnego człowieka. Rozpoczynającą się wojnę w Efferenie pomiędzy Kró

https://woblink.com/ebook/rycerz-i-smierc-o-elegiach-duinejskich-rainera-marii-rilkego-katarzyna-kuczynska-koschany-18013u: https://woblink.com/product-publication/download/18013/epub

Cena:


Dwoje pod napięciem

Autor: Agnieszka Czochra

Szczyrk. początek marca i dwoje nieznajomych. którzy od początku nie przypadają sobie do gustu. Ona – temperamentna. rudowłosa studentka ratownictwa medycznego. chętnie korzystająca z uroków życia; on – młody nauczyciel WF-u po przejściach. którego właśnie porzuciła narzeczona. Los uparcie pcha ich ku sobie. choć pierwsze. przypadkowe spotkanie o mało nie kończy się dla niego utratą życia. Za drugim razem wcale nie jest lepiej. Ale kiedy oboje gubią się na górskim szlaku i są skazani na swoje towarzystwo przez najbliższe dwadzieścia cztery godziny. coś ulega zmianie. Przyroda. zmienna górska pogoda. noc spędzona pod rozgwieżdżonym niebem i burza z piorunami. „Dwoje pod napięciem” to iskrząca opowieść o młodości. przygodzie i szansie na wiosenne przesilenie.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28


1

:

:

Cena:hobbit lektura streszczenie, dylemat paris, wyrównywanie szans edukacyjnych definicja, zdradakontrolowana, polityka vega romans, karafka la fontaine’a, nie zapomnisz mnie, charles bukowski pdf, odprawa posłów greckich audiobook, książki na ebooka za darmo, patrz mi w oczy, asystent czarodziejki, książka szewczyk dratewka, ebooki do pobrania…