ISBN

9788324168026: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/zabojcze-maszyny-jan-hensel-reeve-philip-129116u

Cena:


Wróżka z gwiezdnego pyłu

Autor: Lena Wolska

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych

Mała Hania od zawsze marzyła o tym. by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi. nieść pomoc potrzebującym i sprawiać. by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu. który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży. Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie. a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym. jak dobrze żyć. dostrzegać piękno. znaleźć w sobie siłę i ufność w to. co przyniesie los. Czy Hania je zrozumie i podąży za radami Magów? Czy odkryje źródło i tajemnicę Gwiezdnego Pyłu? Podróż w głąb siebie nie zawsz

:

Cena:


Mutation. or evolution

Autor: Jack Burlay

Has anyone wondered how our world would look if the animals were intelligent. and what more could they say? Is what we do with our environment as a human. is correct? The collection of short stories contained in the book is not a response to these questions. I just wanted to signal to the readers that we are responsible for our world and other creatures. For my own needs. I defined these stories as a trend of ecological fantasy. A bit for a joke with a little contrariness. I have presented several versions of my SF world. the world of intelligent animals.

But what will happened. if you had to communicate with them …

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 17


Księga miłości

Autor: Bô Yin Râ

Książka przedstawia miłość jako byt dający wolność. siłę ponad każdą siłę tej ziemi oraz którą można znaleźć w najświętszych księgach i w zbawieniu. lecz nie każdy jest w stanie ją dostrzec. Dzieło Bô Yin Râ ma za zadanie pokazać gdzie szukać miłości. w jakiej formie można ją zobaczyć oraz ukazanie Boga jako symbolu pojednania z człowiekiem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788395038983: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/tajemnica-krolestwa-strongwaldu-michal-wichowski-133709u

Cena: Joanna Pulit


Czyste mięso

Autor: Shapiro Paul

Historia dzieje się na naszych oczach: odkryto sposób na wytwarzanie wystarczającej ilości jedzenia dla wciąż rosnącej ludzkiej populacji.

Ziemia ledwo dyszy. Wzrost zaludnienia i popytu na mięso. jaja. nabiał i skórę sprawia. że przemysłowa hodowla miliardów zwierząt stała się ze wszech miar szkodliwa. Nie ma nic naturalnego w kurze. której podaje się stymulatory wzrostu i hoduje w szopie z kilkudziesięcioma tysiącami innych. ani w krowie czy świni. które wraz z paszą wchłaniają obłędne ilości antybiotyków.

Dlatego trwają zaawansowane prace nad produkcją i komercjalizacją czystego mięsa – prawdziwego mięsa – tworzonego bez udziału zwierząt. Naukowcy zapewniają. że rozwój mięsa z tkanki zwierzęcej nie da fałszywego mięsa. tak jak sklonowanie owcy nie doprowadziło do powstani

31: https://woblink.com/ebook/pod-woda-steadman-catherine-129124u

Cena:wiesław kotański, cierpienia młodego wertera, przeliczanie dawek leków, mr breakfast, kościół ewangelicko augsburski w polsce, opowiadania żeromskiego, pismo święte mobi, niewidzialny w sieci, tomasz kwarciński, dieta dash pdf, paweł matuszewski, juliusz ćwieluch, wielki kryzys gospodarczy przyczyny i skutki, statystyka dla biologów, ewa chojnacka, www.ibuk.pl, umysl milionera, życie udane czy udawane…