STEAM-owe Lekcje

Autor: Plebańska Marlena

STEAM-owe Lekcje to nie tylko pierwsza w Polsce. ale także pierwsza w Europie książka poświęcona tematyce STEAM. Aktywny udział w jej tworzeniu brali uczniowie. Jest to więc. książka o dzieciach tworzona przez dzieci. Przedstawia ogólnoświatowy trend w edukacji rozwijający się ok. 20 lat. metodę. która polega na łączeniu w procesach dydaktycznych pięciu głównych obszarów: nauki. technologii. inżynierii. sztuki oraz matematyki. Stawia ona ucznia w roli badacza. odkrywcy. projektanta i wykonawcy. który wykorzystuje naukę. technologie. inżynierię. sztukę i matematykę do tworzenia własnych rozwiązań. projektów i innowacji.

Książka zawiera teoretyczne wprowadzenie do tematyki STEAM. wyniki badania poświęconego STEAM. opinie nauczycieli oraz ekspertów stosujących już STEAM w swo

Wydawnictwo: MG

Cena: 39.9


ISBN

9788373776418: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-z-bankruta-stac-sie-milionerem-chmielewski-wojciech-136486u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135579/epub

1:

:

Cena:na skraju imperium, założenia teoretyczne, najlepsza polska fantastyka, socjologia literatury, zabójstwo w orient expressie, od pierwszego wejrzenia sparks, spójrz mi w oczy, typy osobowości test pdf, zapomniany holokaust, ideologia sarmacka, kaja kaźmierska, adam kucharski, mizantropii…