Gwiazda Północy

Autor: D.B. John

Zdrajca. szpieg i przestępca

Troje obcych ludzi poświęca wszystko. aby stawić opór reżimowi Korei Północnej.

W tym świetnie przemyślanym thrillerze autor ujawnia nieznane sekrety kraju. do którego wstęp ma niewielu – a jeszcze mniej może się z niego wydostać.

W 1988 roku nastolatka o koreańsko-amerykańskim pochodzeniu zostaje porwana z plaży w Korei Południowej przez służby Korei Północnej. Dwadzieścia dwa lata później jej siostra bliźniaczka wciąż szuka zaginionej i staje się obiektem zainteresowania CIA. Wkrótce odnajduje dowody. że porwana może nadal żyć w Korei Północnej i wyrusza do samego centrum okrutnego reżimu.

Niesamowita… inteligentna. finezyjna. trzymająca w napięciu – i ważna. Jeśli chcesz spróbować w tym roku czegoś nowego. wybierz „Gwiazdę Północy”.

Lee Child

Ten thriller nie tylko podnosi adrenalinę. trzyma w napięciu i szokuje. ale jest również druzgocącym portretem brutalnego reżimu. Nie mogłam się od niego oderwać.

Sabine Durrant

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Split payment w sektorze budżetowym

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w bardzo praktyczny sposób wprowadza w arkana nowej instytucji podatkowej. czyli podzielonej płatności w VAT tzw. split payment. Zmiana ta wymaga od pracowników działów księgowości jednostek sektora finansów publicznych wielu prac. w tym m.in. dostosowania systemów księgowych oraz planu kont. Jednostki są także zobligowane do uważnego śledzenia wpływów i wydatków dokonywanych z odpowiednio dostosowanych kont bankowych jednostki.

W książce Czytelnik znajdzie także rozwiązania kluczowych zagadnień: w jaki sposób stosowanie split payment wpływa na odpowiedzialność podatkową płatnika faktury. co zrobić w sytuacji wpłaty podatku od towarów i usług na niewłaściwy rachunek bankowy. czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej faktu

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-w-dzialalnosci-sezonowej-marcin-jasinski-130030u

Cena:


ISBN

9788375619102: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/the-secret-garden-grzegorz-komerski-marta-fihel-frances-hodgson-burnett-marcin-jazynski-128522u

Cena: Marta Fihel


Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: Dżebel Magraham. Tom 6

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788380839366: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/wrozka-z-gwiezdnego-pylu-lena-wolska-129583u

Cena:


Motorhead. Ochlejmordy i zadymiarze

Autor: Martin Popoff

Opowieść o początkach Motörhead.

„Gramy muzykę do tańca. ale za szybko. żeby dało się do niej tańczyć”

Dla hardkorowych fanów Motörhead i dla każdego. kto oddycha rock’n’rollem!

 

Najlepszy skład Motörhead – Ian „Lemmy” Kilmister. „Fast” Eddie Clarke i Phil „Philthy Animal” Taylor. Piekło. które wywołali na scenie muzycznej. z łatwością mogło wskrzesić zmarłych.

Motörhead – horda pechowych awanturników. zionących alkoholem i nakręconych amfetaminą – ożywa na kartach tej książki.

Ochlejmordy i zadymiarze to pierwsza książka. która traktuje o perypetiach klasycznego składu Motörhead. Martin Popoff zdradza kulisy powstania kanonicznych dzisiaj albumów: Motörhead. Overkill. Bomber. Ace of S

34.99: https://woblink.com/ebook/tour-de-france-etapy-ktore-przeszly-do-historii-moore-richard-128585u

Cena:magdalena rzeka, wychodząc z ukrycia pdf, zasada dyspozycyjności, wydawnictwo znak kontakt dla autorów, miejsce odosobnienia, dorastanie online, zahorska patofizjologia pdf, chyłka kasacja odcinek 3, rynek książki w polsce 2016 pdf, intercyza co to jest, bogna ziembicka, jeszcze krótsza historia czasu pdf, figury geometryczne klasa 4 karty pracy pdf, praktyczne metody osiągania sukcesów pdf, leila meacham, testy dla klasy 2 szkoły podstawowej do druku, legenda o czwartym królu…