Reguły. które warto złamać

Autor: Sue MacKay

Życie Olivii Coates-Clark. doskonałego chirurga plastycznego. wypełnia praca i działalność na rzecz potrzebujących. Na organizowanej przez siebie gali dobroczynnej Olivia odnawia znajomość z Zacharym Wrightem. przystojnym chirurgiem ortopedą. z którym kiedyś na krótko połączył ją gorący seks. Szlachetny gest jednego z kolegów sprawia. że obydwoje mają okazję wyjechać na cudowne egzotyczne wakacje. Zgadzają się pod warunkiem przestrzegania pewnych reguł – zero uczuć. zero zobowiązań i… zero seksu.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788301191238: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/projektowanie-elementow-maszyn-z-wykorzystaniem-programu-autodesk-inventor-pawel-pluciennik-28577u

Cena:


The Last Days of Pompeii

Autor: Edward Bulwer-Lytton

‘The Last Days of Pompeii’ is a love story set in that Roman town just before the famous eruption of Mount Vesuvius buried it and most of its citizens in ash. It draws a vivid portrait of the lifestyle of the Imperial Romans. their daily baths. symposia. and gladiatorial entertainments. their religious practices and their homes while presenting a busy plot full of decadent. diabolical seducers. religious fanatics. and glutinous parasites.The novel itself tells the story of the Athenian Glaucus. his love. the beautiful Ione. and a blind flower-girl Nydia. who is secretly in love with Glaucus. Threatening the love of Glaucus and Ione is Ione’s guardian. the decadent and deceitful Egyptian Arbaces. who lusts after Ione himself. An amazing historical-fiction novel. set out in a highly elaborate exquisite language.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9katastrofa lotnicze w polsce, literatura erotyczno romantyczna, jacek janowski, zawsze w porę krawczyk, ewa buczkowska, herdzik, angelologia książka, przedsiębiorstwa usługowe, erich daniken, watch dogs 2 unikatowe pojazdy, paolini dziedzictwo, mario giordano, skala doloplus, autor monachomachii, mafia na wybrzeżu pdf, 1768 rok, urzeczenie, jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi mobi…