99 dni lata

Autor: Katie Cotugno

Dwaj bracia. jedna dziewczyna i trzy złamane serca… Patrick był pierwszą miłością Molly i mieli zostać razem na zawsze… ale potem zakochała się w Gabie. Jego starszym bracie. Kiedy wszystko wyszło na jaw. całe miasto ją znienawidziło. Dlatego ostatnią klasę liceum spędziła w szkole z internatem. Teraz wraca do domu na lato. Przed nią długie 99 dni. podczas których będzie musiała zmierzyć się z dawnymi przyjaciółmi i obecnymi wrogami. prawdą i plotkami o sobie. a Gabe i Patrick nie pozwolą jej o sobie zapomnieć… Bestseller New York Timesa.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Człowiek – Media – Edukacja

Autor: Janusz Morbitzer

Edukacja medialna to nie tylko – jak dotąd przyjmowaliśmy – przygotowanie do mądrego. w tym krytycznego i odpowiedzialnego korzystania z mediów. Wyrasta ona. a przynajmniej wyrastać powinna. na podglebiu ogólnej kultury. którą

należy kształtować od pierwszego dnia pojawienia się człowieka na świecie. Co więcej. bez tego kulturowego podglebia nie uda się ukształtować mądrego użytkownika mediów. Media nie są bowiem odrębnym fragmentem rzeczywistości – są częścią naszego życia i do medialnego świata wkraczamy z całym bagażem uznawanych wartości. cech charakteru. problemów psychicznych. z naszą inteligencją. wiedzą. politycznymi poglądami. wierzeniami itd. Bo prawda. dobro czy odpowiedzialność w realnym świecie. będą prawd

:

Cena:


PIP i ZUS Kontrole u pracodawcy

Autor: Praca Zbiorowa

Publikacja jest praktyczną i nieodzowną pomocą dla każdego pracodawcy. Zawiera omówienie praw i obowiązków. jakie mają pracodawcy w razie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładzie pracy. Szczególną wartością książki są wzory dokumentów dotyczące korespondencji pracodawcy z PIP i ZUS. jaka jest prowadzona w przypadku kontroli firmy przez te organy. Wzory te zostały opatrzone praktycznym komentarzem.

W książce zamieszczono m.in.:

■ wzór zastrzeżeń do protokołu kontroli PIP.

■ wzór zawiadomienia PIP o wykonaniu nakazu.

■ odwołanie od nakazu inspektora pracy.

■ wzór zastrzeżeń do protokołu kontroli ZUS.

Opracowanie uwzględnia zmiany wprowadzone od 1 marca 2018

47.2: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-ochronie-danych-osobowych-z-uzasadnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-127319u

Cena:


Pejzaż nocnych rozmów

Autor: Wanda Majer-Pietraszak

Kiedy w życiu wszystko wywraca się do góry nogami. później może być już tylko… lepiej. Danuta. zdradzana przez męża. wybiera życie w pojedynkę. Ale przewrotny los sprawia. że pojawiają się nieoczekiwane propozycje i nadciągają nieuchronne zmiany. I choć początkowo nie będzie z nich zadowolona. bardzo szybko doceni to. co się wydarzy.

Danuta jest dziennikarą radiową. prowadzi nocne rozmowy ze słuchaczami w swoim bardzo popularnym autorskim programie Nocne largo. Czy w chwili. gdy to ona opowie im o swoich problemach. wesprą ją i staną u jej boku?

Najnowsza powieść Wandy Majer-Pietraszak przywodzi na myśl magiczne chwile. które mogą poznać tylko ci. którzy znają smak nocnych zwierzeń. To opowieść o tym. że kiedy czas nieco zwalnia. można wreszcie zauważ

22: https://woblink.com/ebook/czy-mozna-podswiadomie-szukac-niepowodzen-nikola-drozd-126494u

Cena:


ISBN

9788364927638: Wydawnictwo

Format

41: https://woblink.com/ebook/psychospoleczne-aspekty-zachowan-ludzi-w-organizacjach-halina-chwistecka-dudek-joanna-dziendziora-127664u

Cena: Joanna Dzieńdziora


ISBN

9788380838734: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/impresje-emigrantki-aleksandra-englander-botten-127698u

Cena:


126493

44.9: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-dan-w-sloiku-tanya-linton-126493u

1

:

Cena:agnieszka wantuch, polskie autorki, stara baśń audiobook, łacińskie sentencje i powiedzenia prawnicze, oświecenie charakterystyka, ezer kenegdo, medycyna defensywna, jak pokochać freaka, kompetencje społeczne i obywatelskie, i jak tu się dogadać, zagubieni w miłości, historia gospodarcza polski pdf, far cry odkupienie, makbet audiobook pl, 365 pozytywnych myśli do druku pdf, analiza matematyczna krysicki…