Inżynieria wymagań

Autor: Adam Roman

Inżynieria wymagań to kluczowa faza każdego projektu informatycznego. Od jej powodzenia zależy sukces całego przedsięwzięcia. Dobrze przeprowadzony proces zbierania. modelowania i zarządzania wymaganiami pozwala zredukować liczbę problemów z nimi związanych. a w rezultacie znacznie obniżyć koszty projektu.

Niniejsza publikacja przedstawia doświadczenia wielu analityków biznesowych z „pierwszej linii frontu” ich walk na rzecz zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości wymagań.

Zgodnie z założeniami serii „w praktyce”. opisują oni nie tylko swoje sukcesy. ale także poniesione porażki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 69


Ucieczka przed życiem

Autor: Ewa Bauer

Matka i córka. Dwa różne światy. 

Cecylia nie potrafi sprostać oczekiwaniom rodzicielki. Ucieka od życia. zamykając się w wyimaginowanej rzeczywistości. Czy przyjaźń. która – zdaniem matki – nigdy nie powinna się zdarzyć. pozwoli okiełznać lęki?

Najnowsza książka Ewy Bauer to niezwykła opowieść o tym. jak ważne jest okazywanie rodzicielskiej miłości. akceptacja odmienności i wzajemny szacunek.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 29.9


Modernizm polski

Autor: Kazimierz Wyka

Celem tej pracy jest opis strukturalny polskiego modernizmu. Przez modernizm rozumiem wcześniejszą. przygotowawczą fazę twórczości pokolenia Młodej Polski. fazę związaną przede wszystkim z powstaniem indywidualizmu. z odrodzeniem metafizyki. z przesyceniem rodzajów literackich liryzmem i symboliką. Naturalnie rozwój modernizmu nie daje się ująć w jakieś bezwzględne ramy czasu.

Opis nie jest historyczny. ale strukturalny. Ma jako zadanie ukazać sens. powiązanie wzajemne objawów charakterystycznych dla modernizmu. uszeregować je w porządku ważności. stwierdzić. że tworzyły one spójnię nierozerwalną. której części w oddzielnym traktowaniu zatracają swój właściwy charakter. I tak np. nirwana czy eschatologia modernistyczna wyrwane z całości prądu wydają się dziwactwem. ale w strukturze moder

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788328710559: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:


ISBN

9788381373708: Wydawnictwo

Format

47.2: https://woblink.com/ebook/specustawa-mieszkaniowa-z-wyjasnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-137829u

Cena:z samym sobą, autor nawróconego w jaffie, aleksander deyev, reklama uciążliwa, rok w którym nauczyłam się kłamać, owady w polsce, ruta śpiewak, złączeni nienawiścią pdf, jak poderwac dziewczyne pl, dallas ’63, ellen hendriksen, 14 dzielnica paryża, krzysztof barteczko, grisza imię, allen carr pdf download chomikuj, w zasadzie tak, podstawy biochemii, wedrowka dusz, komeda hłasko…