ISBN

9788375617917: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/english-for-business-and-politics-dagmara-swida-32154u

Cena:


Godzina zmierzchu

Autor: Katie Roiphe

Katie Roiphe postanowiła przyjrzeć się ostatnim tygodniom. dniom i godzinom wielkich umysłów. „Wybrałam tych. którzy w sytuacji mierzenia się ze śmiercią są w stanie znaleźć słowa. których nikt inny nie umie i nigdy nie będzie mógł znaleźć”. Interesują ją „nastrojeni na śmierć. ci którzy skupiali się w swojej pracy nad jej esencją”.

Swoich bohaterów obserwuje uważnie. zbiera szczegóły odchodzenia.

Opisuje moskitierę. którą osłonięte było łóżko umierającego Zygmunta Freuda. Czyta notes prywatnego detektywa zatrudnionego przez „Time’a”. by śledził Dylana Thomasa w ostatnich dniach przed jego śmiercią. Przypatruje się pośmiertnej fotografii Susan Sontag. która do końca kwestionowała możliwość śmierci. Opowiada o siedemdziesięciosześcioletnim Johnie Updike’u. który po

21.9: https://woblink.com/ebook/pies-i-ty-jolanta-tochowicz-ertman-32356u

Cena:


Skrywana namiętność

Autor: Anna DePalo

Marisa poszukuje celebryty do poprowadzenia zbiórki pieniędzy na rozbudowę szkoły. w której uczy. Jej wybór pada na Cole’a. niegdyś sławnego hokeistę. dziś szefa firmy budowlanej. Jest tylko jeden problem. Marisa i Cole mieli kiedyś romans. który zakończył się katastrofą. Cole odrzuca jej propozycję. ale Marisa jest przekonana. że pod jego szorstkością kryje się dawna namiętność…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/32428/epub

1: Autor

:

Cena:wiedzmin audiobook cda, logistyka miejska pdf, bóg a nauka albert einstein, lektura kubuś puchatek, magda kolikowska córka pershinga, pedagogika twórczości szmidt pdf, miasto bezkresnej nocy, www edw com pl, niewiadomska cudak, agnieszka skóra, murzyn-kupisz, euroregiony polska, zabic drozda, streszczenie opowieści wigilijne, okno politechnika warszawska, edipresse kolekcje, jolanta kaleta, sebastian sikorski, teksty źródłowe historia, słownik ekonomiczny angielsko polski…