ISBN

9788324055708: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/treblinka-43-michal-wojcik-129166u

Cena:


Spotkania biznesowe

Autor: Brian Tracy

Spotkania nie są stratą czasu. jeśli są właściwie prowadzone. Brian Tracy. podczas dziesiątków lat działań konsultingowych na całym świecie. bezpośrednio nauczył się. co jest ważne. by były one efektywne. W tym zwięzłym poradniku dzieli się on prostymi ideami. które możesz wykorzystać. by zebrania stały się znacznie lepszymi narzędziami do rozwiazywania problemów. podejmowania decyzji. wymiany pomysłów i szybkiego dochodzenia do oczekiwanych rezultatów. Dowiesz się z niego jak:

  • Określić agendę spotkania.
  • Ustalić strukturę ze względu na charakter spotkania: w cztery oczy lub grupowe. informacyjne. służące do rozwiązywania problemów. wewnętrzne lub zewnętrzne.
  • Panować nad dyskusją.
  • Unikać niebezpiecze

    Wydawnictwo: Psychoskok

    Cena: 9.9    asgarda, ebooki za darmo po polsku, szkoła na fortepian pdf, podgladaczki, od rzeczy, kamila dobrenko, ałbena grabowska alicja w krainie czasów, doktor z powieści żeromskiego, opowieść wigilijna streszczenie szczegółowe, las informacje dla dzieci, rzeźnicy i lekarze chomikuj, adrian stankowski biografia, testy z przyrody klasa 4, undergroundowy, brzychcy, to tylko przyjaciel, antoni sułek…