ISBN

9788324055685: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/pani-fletcher-tom-perrotta-129210u

Cena:


Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Po kręgosłupie Europy. Rowerem z Paryża do Santiago de Compostela

Autor: Dariusz Lipiński

Wbrew temu. co mógłby sugerować podtytuł. książka nie jest jedynie relacją z rowerowej wyprawy z Paryża do Santiago de Compostela. choć – oczywiście – jest nią również. Nie jest przewodnikiem turystycznym po trasie pielgrzymkowej. choć zawiera jego elementy. Jest – pisaną z nietypowej perspektywy siodełka rowerowego – próbą publicystycznej analizy niektórych problemów współczesnej Europy (tożsamość Europy. chrześcijaństwo. islam. średniowiecze. źródła i mechanizm działania współczesnej poprawności politycznej itd.). którymi w innych formach autor zajmował się wcześniej jako poseł na Sejm RP i wiceprzewodniczący Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Oprócz tego: trochę rozważań religijnych i filozoficznych. a także garść napisanych w lekkim stylu osobistych wspomnień. jak to z tą Europą dawno temu (a przecież tak niedawno) bywało.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Detektyw Van Veeteren (#7). Karambol

Autor: Håkan Nesser

Siódma książka w serii kryminalnej o komisarzu Van Veeterenie i jednostce policyjnej w Maardam.

Pijany kierowca powoduje wypadek. w wyniku którego ginie młody chłopak. Sprawca pod osłoną deszczu i ciemności ucieka z miejsca przestępstwa. W wyniku wypadku jego życie radykalnie się zmienia. Musi podejmować coraz to bardziej ryzykowne decyzje. zacierać ślady… Kłamstwa rodzą jednak kolejne kłamstwa… Wydaje się. że jego życiem powoduje jakaś perwersyjna. złowroga logika. która prędzej czy później doprowadzi go do zguby… Pytanie tylko kiedy. i jak wiele zła zdoła jeszcze wyrządzić. Komisarz Reinhart. policja Maardam i. oczywiście. detektyw Van Veeteren muszą temu zapobiec – rozwiązać kolejną skomplikowaną zagadkę. od której wyjaśnienia może zależeć życie…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 28.99demony 2, arystokratka i fala przestępstw na zamku kostka, mikołajek test pdf, janusz bieszk słowiańscy królowie lechii, ewa kalinka warzocha, bez złudzeń mia sheridan pdf, controlling pdf, czyni złodzieja, tomasz mincer, 1000 słów rosyjski pdf, ostacyzm, bartłomiej sienkiewicz książka, przeklęte krainy, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, anna wolf ryzyko gangstera pdf, iwona chrzanowska, niemiecki gramatyka pdf, musso zjazd absolwentów, biblia dla maluszków, behawiorysta mróz pdf, poradnik lego marvel…